مشروح اخبار
 » هزینه صدور گذرنامه و تعویض پلاک تعیین شد

بعد از رد کلیات بودجه در جلسه 2 هفته قبل کمیسیون تلفیق،27 فروردین صحن علنی مجلس به کلیات رأی مثبت داد و به دنبال آن جلسات کمیسیون تلفیق برای بررسی بیشتر آغاز و در همان جلسه اول نمایندگان عضو  "مالیات بودجه" و در جلسات بعدی "سایر درآمدها"را به تصویب رساندند.
وی افزود: همچنین برخلاف پیشنهاد دولت مبنی بر افزایش هزینه تغییر اسناد رسمی به 35 هزار تومان در جلسه صبح امروز کمیسیون تلفیق مصوب شد که هزینه این امر از..به گزارش پایگاه   خبری راک نیوز ؛ احمد امیر آبادی در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص مصوبات صبح امروز کمیسیون تلفیق، اظهار داشت: در جلسه امروز صبح مصوب شد که هزینه صدور گذرنامه از 60 هزار تومان به 75 هزار تومان افزایش یابد البته این درحالی بود که دولت پیشنهاد داده بود هزینه این بخش به 100 هزار تومان افزایش پیدا کند.

وی افزود: همچنین برخلاف پیشنهاد دولت مبنی بر افزایش هزینه تغییر اسناد رسمی به 35 هزار تومان در جلسه صبح امروز کمیسیون تلفیق مصوب شد که هزینه این امر از 20 هزار تومان به 30 هزار تومان افزایش پیدا کند.

این عضو کمیسیون تلفیق ادامه داد: نمایندگان به پیشنهاد دولت برای افزایش هزینه تعویض پلاک خودرو به 60 هزار تومان رأی ندادند و مصوب کردند که هزینه تعویض پلاک از 35 هزار تومان به 40 هزار تومان افزایش یابد.

نماینده مردم قم در مجلس نهم تأکید کرد: هزینه تعویض پلاک خودرو تغییر نکرد و همان 12 هزار تومان باقی ماند.

اسماعیل جلیلی نیز در خصوص دستور کار جلسه کمیسیون تلفیق طی روز جاری، گفته بود: کمیسیون تلفیق روز چهارشنبه هفته گذشته بخش سایر درآمدها در لایحه بودجه سال جاری را به تصویب رساند که شامل عوارض مالیاتی، ارزش افزوده، خروج مسافرین و ... بود.

وی درباره نحوه برگزاری جلسات کمیسیون تلفیق طی روز جاری ، افزود: از امروز جلسات تلفیق در سه نوبت صبح، بعد از ظهر و شب برگزار خواهد شد؛ در جلسه صبح امروز بررسی بخش درآمدهای بودجه آغاز شده است.

بعد از رد کلیات بودجه در جلسه 2 هفته قبل کمیسیون تلفیق،27 فروردین صحن علنی مجلس به کلیات رأی مثبت داد و به دنبال آن جلسات کمیسیون تلفیق برای بررسی بیشتر آغاز و در همان جلسه اول نمایندگان عضو  "مالیات بودجه" و در جلسات بعدی "سایر درآمدها"را به تصویب رساندند.

تاریخ انتشار : 31 فروردین 1392 14:30» اخبار مرتبط:

 • حقوق و پاداش برای مدیران‌دولت ممنوع شد
 • افزایش حقوق کارمندان به میزان تورم ‌93
 • قیمت بنزین‌سهمیه‌اي و آزاد چند تومان می‌شود
 • حداکثر قیمت بنزین در سال 91 اعلام شد
 • اتفاقی که برای اولین بار رخ داد: کلیات بودجه در کمیسیون تلفیق رد شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام