مشروح اخبار


» عابدزاده در خور تخفیف می باشد یا برخی آقازاده ها؟!بدازاده اعمال می کردند که زحمات و خدماتش زیادش برای این کشور بر احدی پوشیده نیست altگزارشات حاکی است که دروازه‌بان پیشین و محبوب تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس این روزها بخاطر شکایت یک پزشک ممنوع الخروج و به تحمل 54 ضربه شلاق محکوم شده است.

به گزارش سرویس ورزشی بی باک‏، احمدرضا عابدزاده که در ابتدای تعطیلات نوروز قصد داشت به همراه خانواده برای دیدار پسرش به آمریکا سفر کند، در فرودگاه متوجه ممنوع الخروج بودن خود شد و پش از پیگیری های لازم متوجه شد به خاطر شکایت یک پزشک و رای دادگاه به تحمل 54 ضربه شلاق محکوم شده است که با وجود پیگیری‌های زیاد در چند روز اخیر هنوز موفق به حل مشکل خود نشده است.

عابدزاده که گذرنامه اش در فرودگاه توقیف شد پس از تعطیلات ابتدایی نوروز در دادسرای ارگ حاضر شد تا مشکلش را حل کند اما با وجود پیگیری های فراوان هنوز موفق به حل مشکل خود نشده و صبح روز دوشنبه با حضور در سازمان نظام پزشکی از پزشک معالج خود شکایت کرد تا این پرونده وارد فاز جدیدی شود.

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران ضمن اشاره به اتفاقاتی که طی روزهای گذشته برایش افتاده است به یک خبرگزاری گفت: من یک آدم ورزشی هستم و نمی خواهم حرف های غیر ورزشی بزنم اما از برخوردهایی که طی روزهای گذشته با من صورت گرفته بسیار ناراحت هستم و انتظار چنین نامهربانی هایی را ندارم. من برای شادی دل این مردم سختی های زیادی را کشیده ام اما متاسفانه برخوردهای ناخوشایند با من ادامه دارد.

عابدزاده ادامه داد: آقایانی که برای من حکم بریده اند و من را به تحمل 54 ضربه شلاق محکوم کرده اند رفته اند مسافرت و کسی نیست که به پرونده من رسیدگی کند. در روزهای گذشته بارها به دادسراهای مختلف مراجعه کردم اما کسی نیست که پاسخگوی من باشد و قاضی که این حکم را صادر کرده به مسافرت رفته است.

altوی با انتقاد از حکمی که غیابی برای او صادر شده است گفت: از مسئولان محترم قضایی می خواهم که به این موضوع رسیدگی کنند که چطور می شود که آقایان احمدرضا عابدزاده را در این مملکت پیدا نکردند و برایش غیابی حکم صادر کردند. اگر این حکم حق من بود حرفی نبود اما اگر نتوانند مرا پیدا کنند و حکم غیابی صادر کنند بحث دیگری است. این یعنی بدرفتاری با کسی که دل این مردم را بارها شاد کرده است.

احمدرضا عابدزاده ادامه داد: حرف های ناگفته زیادی برای گفتن دارم اما فعلا خودم را کنترل می کنم تا این حرف ها را بر زبان نیاورم. با این حال کوتاه هم نمی آیم و این پرونده را تا انتها پیگیری خواهم کرد. صبح دوشنبه هم به نظام پزشکی رفتم و از پزشکی که سال 72 زانویم را عمل کرده شکایت کردم. با چند بازیکن دیگر هم که از کار دکتر مددی شاکی بودند صحبت کردم و مطمئن باشید تا انتها پیگیر این مسئله خواهم بود تا ثابت کنم حق با کیست.

عابدزاده خاطرنشان کرد: با برخوردی که با من داشتند به حال خودم افسوس خوردم که این همه برای این کشور زحمت کشیدم و حالا اینگونه با من برخورد می کنند. این بدرفتاری ها جواب زحمات من نبود. آقایان تعطیلات من را خراب کرده اند و خودشان رفته اند مسافرت. من بعد از یکسال می خواستم بروم پسرم را ببینم اما مجبور شدم همسرم را تنها بفرستم.

 وی افزود: پزشکی که در سال 72 زانویم را عمل کرده مرتکب اشتباه شده و به تایید پزشکان آلمانی این عمل باعث کوتاه و بلند شدن پایم شده است. اگر این عمل درست صورت می گرفت من می توانستیم تا 40 سالگی به فوتبالم ادامه دهم. پزشکان آلمانی هم در حالی به شدت عصبانی بودند گفتند اگر این پزشک در آلمان چنین عملی را انجام می داد اعدامش می کردند.

 عابدزاده در پایان گفت: با وجود اینکه بسیار عصبانی و ناراحت هستم اما خودم را کنترل کرده ام و سعی می کنم حرف های ناگفته بسیاری که دارم را نگویم. اما مطمئن باشید تا انتها این موضوع را رسیدگی خواهم کرد تا به همه ثابت شود حق با چه کسی است. متاسفانه کم لطفی آقایان به عابدزاده تمامی ندارد اما من کوتاه نمی آیم و حرفم را می زنم و این پرونده را هم با جدیت بیشتری پیگیری خواهم کرد.

به گزارش بی باک، برکسی پوشیده نیست که عابدزاده اسطوره ملی است و احترام او برای ملت بیش از برخی آقازاده های بدردنخور و هتاکی است که تنها هنرشان رنجاندن دل ملت و حیف و میل کردن بیت المال است. با این حال عدالت اقتضا می کند که قانون برای همگان یکسان اجرا شود اما این امر زمانی می تواند زیبنده باشد که تمام مراحل قانونی صحیح و دقیق اجر گردد.

اگر چنانچه عابدازاده ادعا کرده است، او در کشور حضور داشته و قابل دسترس بوده است اما قاضی حکم وی را غیابی صادر کرده است‏، این موضوع برای افکار عمومی هضم نخواهد شد که چگونه با یک اسطوره محبوب ملی اینچنین برخورد می شود؟! ایا این امر شائبه های را در اذهان بوجود نمی آورد؟ ضروری است که در صورت وقوع چنین امری مسئولین محترم قضائی در این باره اقدامی سریع و درخور کرده و با متخلفین برخوردی جدی نمایند تا این امر موجب دلسردی مردم و نخبگان کشور نگردد.

alt ای کاش که اگر قرار بود تخفیف و رافتی در حق یک متهم صورت بگیرد، مسئولین این تخفیف و رافت را در قبال امثال عابدازاده اعمال می کردند که زحمات و خدماتش زیادش برای این کشور و شادی ملت بر احدی پوشیده نیست نه برخی آقازاده ها و سیاسیون که تا کنون جز دردسر درست کردن برای نظام و مردم هنری نداشته اند و هم اکنون یا در کشورهای خارجی و یا در داخل کشور آزادانه به تفریح مشغولند.

به هر حال مسئولین باید به شبهات و سئوالات این سطوره ملی و افکار عمومی پاسخ دهند تا خدایی نکرده این امر موجب بی اعتمادی ملت به برخی بخشهای دستگاه قضایی نگردد.

گفتنی است، احمدرضا عابدزاده در سال 1345 در آبادان به دنیا آمد

وی اوایل دهه ۶۰ در تیم هلال احمر اصفهان بازی می‌کرد و پس از آن سال‌ها در تیم تام اصفهان زیر نظر حسین چرخابی حضور داشت.

عابدزاده پنج بار اسمش از منتخب جوانان خط خورد ولی سماجت وی باعث شد تا سال ۱۳۶۴ جوانان اصفهان همراه با وی بازی کنند.

وی ۱۸ سال بیشتر نداشت که به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد و در اواخر همین سال عضو ثابت تیم ملی شد.

عابدزاده در سال ۱۳۶۸ به تهران آمد و پیراهن استقلال تهران را به تن کرد. وی سپس به تیم سپاهان اصفهان رفت و بعد به تیم پرسپولیس تهران منتقل شد و از دوم دی ماه ۱۳۷۳ رسما به حفاظت از دروازه این تیم پرداخت.

وی دارای ۷۸ بازی ملی و ۵۲ گل خورده می‌باشد که از این جهت یک رکورد جالب توجه ‌است.

وی در بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه یکی از ارکان موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در راه صعود به جام جهانی بود.

اوج شهرت احمد رضا در بازی‌های آسیایی ۱۹۹۰ بود که با وجود آسیب دیدگی از ناحیه انگشتان دست، با مهار ۳ پنالتی در فینال مسابقات در برابر کره شمالی، ایران را به قهرمانی آسیا رساند.

احمدرضا عابدزاده در نهمین دوره لیگ برتر به عنوان مربی دروازه‌بان‌های تیم پرسپولیس، روی نیمکت این تیم حاضر شد
تاریخ انتشار : 8 فروردین 1391 20:39» اخبار مرتبط:

 • درخواست عجیب یک زن برای حفظ آبرو
 • شوخی علی دایی با یک بانوی شیرازی
 • جدایی‌ام از استقلال قطعی است
 • شکایت آلومینیوم از افشاریان
 • حکم شلاق برای «عابدزاده »و یک غفلت ساده !
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام