اخبار استانهامگر شما بچه هستید که سرتان را کلاه بگذارند و امضا بگیرند/واکنش به نامه علیه هاشمی

23 اردیبهشت 1392

مگر شما بچه هستید که سرتان را کلاه بگذارند و امضا بگیرند/واکنش به نامه علیه هاشمی

در پی اعتراض دو تن از نمایندگان امضا کننده نامه 150 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انتقاد به هاشمی رفسنجانی، روح الله حسینیان که تنظیم متن نامه را برعهده داشته درباره روند تهیه نامه توضیح داد.
به گزارش راک نیوز   در جلسه نوبت عصر روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی قسیم عثمانی نماینده بوکان در تذکری نسبت به آنچه که وی تغییر نامه امضا شده در مجلس و نحوه انعکاس آن در رسانه ها نامید، انتقاد کرد.

وی گفت: نامه ای که هم اکنون منتشر شده است با نامه ای که من امضا کرده ام تفاوت زیادی دارد.

وی گفت: هر کسی با رهبری زاویه بگیرد ما زاویه بزرگتری با او خواهیم گرفت. نمایندگان ابزاری در دست سایرین نیستند. بهتر است برای هر نامه ای که امضا جمع می شود یک نسخه از آن به هیات رئیسه مجلس ارائه گردد.

جواد سعدون زاده نماینده آبادان نیز در تذکری گفت: تذکر من در انتقاد به محتوای نامه ای است که برای آقای هاشمی نوشته شده و انتقادم به ادبیات آن نامه است.

وی افزود: البته آن نامه را امضا نکرده ام اما مصیبت بدتر از ادبیات نامه آن است که آنهایی که نامه را در اختیار رسانه ها قرار داده اند اسم بنده را جزو امضا کنندگان آورده اند این در حالی است که من می دانم درصد شجاعت ما آنقدر بالا است که اگر امضا کرده باشیم بگوییم امضا کرده ایم.

وی گفت: این در حالی است که من آن نامه را امضا نکرده ام اما نام مرا جزو امضا کنندگان آورده اند  و از همکاران خواست تا مراعات تقوای الهی داشته باشند.

وی گفت:  اگر کسی کاری انجام می دهد بهتر مسئولیت حقوقی و بازتاب اجتماعی آن را برعهده بگیرد. اما آنچه که در خبرگزاری ها منتشر شده این است که متن تغییر کرده است.

روح الله حسینیان نماینده تهران در پاسخ به این تذکرات  روند جمع آوری امضا برای این نامه را توضیح داد .

وی گفت: بعد از صحبت آقای هاشمی درباره فلسطین و ولایت، دوستان مشورت کردند که پاسخی تهیه شود.

وی گفت: بنده هم پاسخ آن را نوشتم و هم اکنون این پاسخ با دستخط بنده است و هیچ تغییری هم داده  نشده است.

حسینیان گفت: خدمت همه دوستان عرض کردم که نامه را بخوانند و سپس امضا کنند. موضوع این است که عده زیادی ابتدا مطالعه و بعد امضا کرده اند حال اگر یک نماینده بدون مطالعه امضا کرده نباید زبان تهمت باز کند و بگویم سر ما را کلاه گذاشته اند.

وی ادامه داد: مگر شما بچه هستید که سرتان را کلاه بگذارند و امضا بگیرند.

نماینده تهران گفت: آقای سعدون زاده هم خلاف عرض می کند . هیچ کدام از سایت ها اسم ایشان را نیاورده اند. آقای سعدون زاده نه تنها نامه را امضا نکرد بلکه در این باره با من مجادله هم کرد.

وی گفت: چرا پس از آنکه آقای هاشمی در انتخابات ثبت نام کرده یک عده ترسیده اند. عده ای از نمایندگان پس از شنیدن این اظهارات با گفتن احسنت اظهارات وی را تایید کردند.

حسینیان ادامه داد: پای حق بایستید و نگران نباشید و با گردش باد حرکت نکنید. این مجلس باید نشان دهد با صلابت مدافع خط ولایت و رهبری است و از کسی بیم و هراس ندارد.

/مهر/

==========================================
» Date : 23 اردیبهشت 1392

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • جزئیات نامه ۹۰ نماینده به هاشمی رفسنجانی: بیایید و یک بار دیگر پاسخ مردم را ...
 • نامه‌ سرگشاده نمایندگان مجلس به هاشمی /با‌ لحنی نصیحت گونه همراه با تهدید
 • تفاهم نامه نیکی کریمی در دفتر کفاشیان امضا شد
 • نماینده ای که برای طرح استیضاح جعل امضا کرده بود ، تحت پیگرد قرار می گیرد
 • چنین نامه اي را امضا نكرد م اما نام من در پاي اين نامه هست
 •  

  نظرات:

  • 0 خبر
  • 0 نظر
  ^
  کاش جای این بحث و جدلها به فکر مردم باشند همه سیاستمدارند نه نماینده مردم هیشکی دلسوز نیست حتی اونهایی که الان شعار میدهند
  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس