مشروح اخبار
 » ردصلاحیت تعدادی از اعضای فعلی شورای شهر شیراز

تعدادی از اعضای شورای شهر فعلی شیراز که کاندیدای شورای شهر چهارم بودند از سوی هیات اجرایی رد صلاحیت شدند.تعدادی از اعضای شورای شهر فعلی شیراز که کاندیدای شورای شهر چهارم بودند از سوی هیات اجرایی رد صلاحیت شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راک  نیوز، برخی شنیده ها حاکی از آن است که از 645 نفر ثبت نامی در شورای شهر شیراز 125 نفر توسط هیئت اجرایی رد صلاحیت شده اند.
 
بنابراین گزارش از میان چهره های شاخص رد صلاحیت شده انتخابات شورای شهر شیراز اسامی و چهره هایی دیده می شود که سابقه چند دوره عضویت در شورای شهر را داشته یا عضو فعلی شورای شهر هستند که البته رد صلاحیت بعضی از افراد از قبل هم قابل پیش بینی بود.

افرادی از قبیل،(م-خ)-(م-د)-(م-ز)-(ش-ز)-(ج-خ)(م-پ)-(ب-ح) رد صلاحیت و (م-م) عدم احراز صلاحیت شدند.

افرادي که صلاحیت آنها مورد تایید قرار نگرفته، از تاریخ ابلاغ کتبی مراتب ردصلاحیت توسط فرمانداری با بخشداری به آنان، 4 روز مهلت دارند که اعتراض شان را به هیات‌های نظارت استان یا شهرستان تسلیم کنند تا هیات‌های مذکور در مهلت قانونی نسبت به بررسی سوابق اقدام و نتیجه قطعي و لازم الاجرا را اعلام نمایند.

پس از اعلام اسامی تایید صلاحیت شدگان به هیات های نظارت، این هیات ها 10 روز وقت دارند تا درخواست اعتراض کنندگان به رد صلاحیت شان را بررسی کرده و نتیجه را اعلام کنند.

بعد ازاعلام نتیجه بررسی صلاحیت کاندیدا‌ها توسط هیات نظارت آنها می‌توانند به مدت چهار روز یعنی تا اول خرداد شکایت خود را اعلام کنند بعد از آن هیات نظارت نتیجه نهایی بررسی صلاحیت را در روز ۱۲ خرداد به فرمانداری‌ها ابلاغ می‌کند تا آنها نتیجه را به داوطلبان اعلام نمایند./

تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1392 03:24» اخبار مرتبط:

 • مهلت بررسی صلاحیت کاندیداهای شورای شهر تمدید شد
 • رد صلاحیت 203 کاندیدای شورای شهر تهران +اسامی
 • زمان اعلام صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی گچساران اعلام شد
 • تایید صلاحیت 3400 نفر / اعلام نهایی نتایج بررسی‌ها، 2 اسفند
 • نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان مجلس نهم در كهگیلویه وبویراحمد اعلام شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای