مشروح اخبار


» کلنگ پروژه آبرسانی به روستاهای برج بهمنی و کوهبرد به زمین زده شدسجاد رستگار در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه پروژه آبرسانی به  روستاهای برج بهمنی و کوهبرد در ادامه پروژه بزرگ آبرسانی به حومه غربی دهدشت است اظهار کرد:


raaknews:  با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی و استانی کلنگ پروژه آبرسانی به روستاهای برج بهمنی و کوهبرد به زمین زده شد.

سجاد رستگار در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه پروژه آبرسانی به  روستاهای برج بهمنی و کوهبرد در ادامه پروژه بزرگ آبرسانی به حومه غربی دهدشت است اظهار کرد: با اتمام این پروژه تعداد 65 خانوار از روستاهای برج بهمنی و کوهبرد از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار می‌شوند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد حجم عملیات خط انتقال و شبکه داخلی این پروژه را بیش از 12 کیلومتر عنوان کرد و افزود: اعتباری اولیه این پروژه بیش از 800 میلیون ریال است.

رستگار تصریح کرد: بیش از 2700 میلیون ریال اعتبار برای تکمیل این پروزه مورد نیاز است که امیدواریم در اعتبارات سال جاری در نظر گرفته شود.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه در سال‌های اخیر روستاهای حومه غربی دهدشت به دست فراموشی سپرده شده بودند عنوان کرد: از سال گذشته تلاش‌های مضاعفی برای آبدار کردن این روستاها انجام گرفت.

وی ابراز داشت: خواست اصلی مردم روستاهایی حومه غربی تامین آب آشامیدنی از منابع پایدار بود که با انجام این پروژه و انتقال آب سد کوثر به این روستاها آرزوی دیرینه این روستائیان محقق می‌شود.

رستگار در پایان خاطرنشان کرد: آبفار تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت که این پروژه طی دو ماه آینده به اتمام برسد.
لازم بذکراست از زمان تصدی مهندس قرائتی براداره   آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه این چندمین پروژه آب رسانی میباشد که اجرایی وبه بهره برداری رسیده استتاریخ انتشار : 23 خرداد 1392 14:24» اخبار مرتبط:

 • چندخانوار روستایی کهگیلویه وبویراحمداز آب آشامیدنی بهره مند شدند
 • عملیات اجرایی پروژه تامین آب روستاهای حومه غربی کهگیلویه آغاز شد
 • 98/ روستاهای کهگیلویه و بویراحمد بهره مند از آب شرب سالم هستند
 • 63 پروژه عمرانی در شهرستان کهگیلویه افتتاح و کلنگ زنی می شود
 • فاز اول آبرسانی به منطقه "پشته زیلایی" در هفته دولت به بهره برداری می رسد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود