مشروح اخبار


» پژو پارس 5 میلیون تومان گران شددر حال حاضر پژو 206 تیپ 5 به قیمت 40 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود که افزایش 1.5 میلیون تومانی را طی روزهای اخیر نشان می‌دهد. اقتصاد پرس: عرضه کم تعداد خودرو از سوی خودروسازان و بحث‌های مربوط به اعمال برخی تحریم‌ها برای صنعت خودروی ایران، باعث شده تا طی روزهای اخیر قیمت خودروهای داخلی در بازار افزایش قابل توجهی را تجربه کند.

* پژو پارس 5 میلیون تومان گران شد

در حال حاضر پژو 206 تیپ 5 به قیمت 40 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود که افزایش 1.5 میلیون تومانی را طی روزهای اخیر نشان می‌دهد.

همچنین پژو 206 صندوق‌دار مدل V8 در بازار با افزایش قیمت یک میلیون تومانی این روزها 43 میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت پژو 405 بنزینی و دوگانه سوز نیز به ترتیب رشد یک و 1.5 میلیون تومانی را تجربه کرده است، به طوری که در حال حاضر نوع بنزینی این خودرو 27.5 میلیون تومان و نوع دو گانه سوز آن 28.5 میلیون تومان عرضه می‌شود.

در مورد پژو پارس سال نیز باید به رشد قابل توجه 5 میلیون تومانی قیمت این خودرو اشاره کرد که در حال حاضر 38 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

نوع دوگانه سوز پژو پارس نیز با افزایش قیمت 4.5 میلیون تومانی، به قیمت 37 میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

در مورد تندر 90 مدل E1 ایران خودرو نیز باید به افزایش 2 میلیون تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن به قیمت 33 میلیون تومان اشاره کرد.

قیمت تندر 90 مدل E2 ایران خودرو نیز با رشد 2 میلیون تومانی طی روزهای اخیر به 36 میلیون تومان رسیده است.

در این مدت، رانا رشد 1.5 میلیون تومانی را تجربه کرده و قیمت این خودرو به 33 میلیون تومان رسیده است.

خودروی ملی ایران خودرو یعنی سمند نیز طی روزهای اخیر افزایش قیمت را در بازار تجربه کرده و در حال حاضر مدل LX این خودرو به قیمت 28 میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود که افزایش قیمت 4 میلیون تومانی را طی روزهای اخیر نشان می‌دهد.

قیمت سوزوکی ویتارا نیز با رشد 10 میلیون تومانی در بازار به 130 میلیون تومان رسیده است.

* افزایش 2.5 میلیون تومانی قیمت مگان

در مورد محصولات سایپا نیز می‌توان به افزایش 500 هزار تومانی قیمت تیبا و عرضه این خودرو به قیمت 20 میلیون تومان در بازار اشاره کرد.

تندر 90 مدل E2 پارس خودرو نیز با رشد قیمت 2 میلیون تومانی همراه بوده و در حال حاضر به قیمت 37 میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود.

در مورد مگان نیز می‌توان به افزایش 2.5 میلیون تومانی قیمت این خودرو در روزهای اخیر در بازار اشاره کرد که در حال حاضر 85 میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت تیانا نیز با افزایش 2 میلیون تومانی به 147 میلیون تومان رسیده و در عین حال، قیمت ماکسیما با رشد یک میلیون تومانی طی روزهای اخیر به 116 میلیون تومان رسیده است.

* افزایش 2 تا 10 میلیون تومانی قیمت خودروهای خارجی

در مورد خودروهای خارجی نیز می‌توان به افزایش 5 میلیون تومانی قیمت پرادوی 2در اشاره کرد که در حال حاضر 230 میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

قیمت کرولا نیز با رشد 5 میلیون تومانی به 115 میلیون تومان رسیده است.

قیمت لندکروز هم افزایش 10 میلیون تومانی را در روزهای اخیر تجربه کرده و در حال حاضر 340 میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت مزدا 3 نیز با افزایش 2 میلیون تومانی به 120 میلیون تومان رسیده و قیمت آزرا گرانجور هم با افزایش یک میلیون تومانی به 201 میلیون تومان رسیده است.

در شرایط فعلی بازار خودرو چشم انتظار تعیین نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و واکنش بازار ارز نسبت به آن است.
تاریخ انتشار : 25 خرداد 1392 20:27» اخبار مرتبط:

 • پژو پارس ۵ میلیون تومان ارزان شد
 • جدیدترین قیمت طلا و ارز در بازار/قیمتها رو به افزایش گذاشت
 • جدیدترین قیمت خودروها داخلی و خارجی ؛ افزایش قیمت تا 25 میلیون تومان
 • خودرو باز هم ارزان شد !!+ قیمت
 • فروش پژو ۲۰۷ و ویتارا با یک تا ۹ میلیون تومان افزایش قیمت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود