مشروح اخبار


» زن خیانتکارتهرانی ماجرای قتل شوهرش را می‌گوید+عکسزن خیانتکار که با همدستی پسر جوان سناریوی قتل همسرش را طراحی و اجرا کرده بود، در جریان تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی ماجرای قتل شوهرش را می‌گوید.

۱۷ خرداد امسال زن جوانی به نام پری با مراجعه به کلانتری ۱۱۲ ابوسعید به مأموران اعلام کرد: همسرم به نام محمدرضا ۴۲ ساله ، بی خبر از خانه خارج شده و تاکنون نیز به منزل بازنگشته است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "فقدان اشخاص"، پرونده به دستور قاضی احمدی بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، برای انجام تحقیقات تخصصی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

زن خیانتکار ماجرای قتل شوهرش را می‌گوید/عکس

با آغاز رسیدگی به پرونده و در تحقیقات به عمل آمده ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که فقدانی با همسرش دارای اختلافات شدید خانوادگی بوده است.تحقیقات از همسر فقدانی در دستور کار قرار گرفت و کارآگاهان متوجه شدند که همسر فقدانی پس از طرح شکایت در کلانتری و تشکیل پرونده اولیه ، از محل سکونتش متواری شده و طی تماس با خانواده اش از آنها درخواست پول کرده است .

با توجه به شواهد و دلایل به دست آمده که نشان از ارتکاب جنایت با انگیزه اختلاف خانوادگی داشت ، دستگیری "پری" در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت و کارآگاهان در ادامه اقدامات خود اطلاع پیدا کردند که فردی به نام "میلاد" قصد دارد تا پول مورد درخواست پری را ، پس از تحویل گرفتن در تهران به دست وی در غرب کشور برساند. اقدامات پلیسی یرای شناسایی دقیقِ هویت تحویل گیرنده پول انجام و سرانجام میلاد ۲۴ ساله پنجم تیر ماه در چهارراه ولیعصر شناسایی ، دستگیر و برای انجام تحقیقات به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .

"میلاد" پس از انتقال به اداره یازدهم در همان مراحل اولیه تحقیقات به قتل "محمدرضا" اعتراف و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : از چند ماه پیش به صورت کاملا اتفاقی با پری آشنا شده و بعد از مدت کوتاهی اطلاع پیدا کردم که پری با همسرش اختلاف شدیدی دارد . پری می گفت که او و بچه هایش را کتک می زند .

میلاد در خصوص نحوه ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت : بعد از چند ماه ، به همراه پری تصمیم به قتل همسرش گرفتیم. پری ۱۲ شب ۱۵ خرداد با من تماس گرفت و عنوان داشت که به همسرش قرص داده و او را بیهوش کرده است.من هم به خانه آنها رفته و مقتول را با ماشین به جاده ساوه ـ نرسیده به همدان برده و در زمانیکه در حال بهوش آمدن بود ، با اسلحه کمری که از حدود یک هفته پیش از جنایت تهیه کرده بودم ، به او شلیک کرده و جسد را از کناره جاده و از ارتفاعی حدود ۲۰ متری به پایین پرتاب کردم. با ظرف بنزین خودم را به بالاسر جنازه رسانده و آنرا آتش زدم . پس از ارتکاب جنایت به روستایی در غرب کشور رفتم و طی تماس با پری موضوع را به او اطلاع دادم و او نیز نزد من آمد . طی این مدت من و پری قصد داشتیم تا از کشور خارج شویم که پس از آمدن پری به روستا ، قرار شد تا من برای تهیه پول به تهران بیایم که دستگیر شدم .

با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و شناسایی مخفیگاه پری در غرب کشور ، بلافاصله هماهنگی های لازم انجام و کارآگاهان با اخذ نیابت قضایی به مخفیگاه زن جوان در غرب کشور مراجعه و پیش از اطلاع وی از دستگیری میلاد ، او را نیز در ساعات اولیه ششم تیر در مخفیگاهش دستگیر کردند .

متهم که چاره ای جز اعتراف نداشت، در همان محل دستگیری به مشارکت در جنایت و بیهوش کردن همسرش با استفاده از آبمیوه مسموم اعتراف کرد .

متهم در اعترافات خود به کارآگاهان گفت : از حدود هشت ماه پیش و پس از چندین بار مواجهه حضوری کاملا اتفاقی ، در ایستگاه مترو با میلاد آشنا شدم . آشنایی ما دو نفر تنها محدود به تماس های تلفنی و چندین ملاقات در داخل پارک بود اما طی همین مدت به او اعتماد کرده و پس از مدتی پیشنهاد قتل همسرم را مطرح کردم که او نیز قبول کرد تا به من کمک کند. با همسرم اختلاف داشتم ولی او مرا طلاق نمی داد . شب حادثه ، به تازگی از مسافرت برگشته بودیم . چندین قرص خواب آور را در آبمیوه ریخته و به همسرم خوراندم . پس از بیهوش شدن محمدرضا ، با میلاد تماس گرفته و او نیز به خانه ما آمد و محمدرضا را در حالیکه هنوز نفس می کشید سوار ماشین کرد و با خودش برد .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهمان و با راهنمایی میلاد ، کارآگاهان اداره یازدهم به محل رهایی جسد واقع در ۴۰ کیلیمتری پس از شهرستان ساوه مراجعه ، در ادامه تحقیقات مشخص شد که جسد توسط عوامل انتظامی شهرستان فامنین و به صورت جسد ناشناس کشف شده است .

قانون

 

 

 

تاریخ انتشار : 10 تیر 1392 11:01» اخبار مرتبط:

 • پایان نافرجام ارتباط پنهانی پدر 2 قلوها با دختر جوان
 • قتل پیرمرد ۶۵ ساله به خاطر بدهی ۸۰۰هزار تومانی
 • زن جوان با همدستی برادر زاده‌اش شوهرش را به قتل رساند + عکس
 • راز جسد دست و پا بسته زن جوان فاش شد+عکس
 • زن جنایتکاری که دخترش را کشت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود