مشروح اخبار
 » باران و تگرگ در راه است/گرد وغبار در ۴ استان

 به دلیل وزش باد در کشور عراق با سرعت زیاد از عصر امروز و طی فردا در استانهای کردستان، خوزستان، کرمانشاه و ایلام بروز گرد و غبار پیش بینی می شود..... alt

همچنین از عصر امروز سه شنبه وزش باد به همراه بارش باران و تگرگ در استانهای کردستان، کرمانشاه، ایلام، همدان، لرستان، مرکزی، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویر احمد، هرمزگان، خراسان رضوی و شمال سمنان پیش بینی می شود.
به گزارش خبرآنلاین از روز پنجشنبه در استانهای کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان وزش باد و بارش تگرگ از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.از این رو در این مناطق آبگرفتگی معابر عمومی و خسارت به محصولات باغی دور از انتظار نیست.همچنین احتمال پرآب شدن رودخانه ها و بالا آمدن آب در رودخانه ها در این مناطق وجود دارد.

 

باران در نیمه شرقی کشور
مطابق نقشه‌های پیش‌یابی تا روز چهارشنبه در شمال غرب، غرب، دامنه‌های زاگرس، نواحی مرکزی،‌ سواحل شمالی، شمال شرق، شرق، در دامنه‌های جنوبی البرز و جنوب شرق کشور ابرناکی، رگبار و رعد و برق و وزش باد و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود. از سوی دیگر از چهارشنبه بعد از ظهر بتدریج بارش در نیمه غربی قطع شده اما در نیمه شرقی ادامه خواهد داشت و از بعدازظهر چهارشنبه و طی روز پنجشنبه بارش در جنوب شرق کشور بویژه جنوب سیستان و بلوچستان و هرمزگان شدید خواهد بود.
در روز چهارشنبه آسمان تهران کمی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی وزش باد خواهد بود که حداقل و حداکثر دما در این روز به 12 و 21 درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد. همچنین در روز پنجشنبه نیز برای پایتخت آسمانی نیمه ابری در ارتفاعات با افزایش ابر پیش‌بینی شده است که حداقل و حداکثر دما در این روز به 15 و 25 درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد.تاریخ انتشار : 29 فروردین 1391 22:51» اخبار مرتبط:

 • آب وهوای استان هادر روز عاشورا
 • کدام استانها سیزده‌بدر بارانی است
 • تهران از امشب یخ می‌زند
 • کاهش 15 درجه‌ای هوا در روزهای آینده
 • تاسوعا و عاشورا بارانی است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای