مشروح اخبار


» واكنش مديركل گمركات استان به خبر بازداشت يكي از كاركنان،تادرگیری فیزیکی معاون مسافری گمرک فرودگاه امام و..وی  در خصوص دستگيري يكي از مسئولان آن و افراد مرتبط به اتهام تخلف مالي، گفت: موضوع از طريق مراجع قضايي در حال پيگيري مي باشد.
اكبرپور در پاسخ به اين سوال كه آيا موضوع بازداشت اين مسئول صحت دارد؟ گفت: بنده...


به گزارش پایگاه خبری راک نیوز به نقل ازخلیج فارس: مديركل گمركات استان بوشهر در خصوص دستگيري يكي از مسئولان آن و افراد مرتبط به اتهام تخلف مالي، گفت: موضوع از طريق مراجع قضايي در حال پيگيري مي باشد.

 


ابوالفضل اكبرپور در پاسخ به اين پرسش كه آيا صحت دارد كه يكي از مسئولان گمرك بوشهر به همراه برخي افراد و مراجعان مرتبط به اتهام تخلف مالي بازداشت شده اند؟ اظهار داشت: اين موضوع از طريق مراجع قضايي در حال پيگيري است و تاكنون اطلاعاتي از سوي مقام قضايي به ما داده نشده كه به آن اشاره كنم.

اكبرپور در پاسخ به اين سوال كه آيا موضوع بازداشت اين مسئول صحت دارد؟ گفت: بنده نمي توانم موضوعاتي كه از سوي مرجع قضايي در حال پيگيري است رسانه اي كنم.

وي افزود: ابنكه تخلفي صورت گرفته را منكر نمي شوم، ولي خروجي پيگيري هاي قضايي به ما اعلام نشده است.

مديركل گمركات استان خاطرنشان كرد: با تمام توان پيگيري خواهيم كرد تا خللي به حقوق حقه دولت وارد نشود.
اگرچه برخی رسانه ها در اخبار تایید نشده ای از اختلاس چند میلیاردی در گمرک بندر بوشهر خبر دادند،و بقول منبع آگاه آوردند: این منبع آگاه جزئیات این تخلف مالی را اینگونه بیان کرد: چند تن از کارکنان اداره کل گمرکات بوشهر مدت ها با سؤاستفاده از فیش های وجوه واریزی عوارض ترخیص خودروهای خارجی که می بایست با هریک از این فیش ها یک خودرو ترخیص شود، چندین خودرو ترخبص و پول عوارض آن را به حساب شخصی خود واریز کرده اند.
اما دقایقی پیش یک منع موثق در گمرکات بوشهر در گفتگوی اختصاصی از بررسی فیش های در یافتی توسط حسابداری این گمرک خبر داد .باتوجه به فعال بودن گمرک بوشهر در واردات طبیعا رسیدگی به فیش های پرداختی توسط صاحبان کالا زمان بر خواهد بود .
این منبع آگاه احتمال سهل انگاری کارمند گمرک را رد ننمود .
+
سایت خبری بولتن در گزارشی  آورده:درگیری فیزیکی معاون مسافری گمرک فرودگاه امام و کارکنان سازمان فرودگاهی در حضور مسافرین پرواز مالزی 
 برابر خبر واصله حوالی ساعت 6 بعد از ظهر روز شنبه در سالن مسافری B فرودگاه امام خمینی (ره) در زمانیکه مسافرین پرواز ورودی مالزی که تعدادی مسافر خارجی نیز در بین آنها قرار داشته برای انجام تشریفات گمرکی و خروج وارد سالن مسافری گمرک می شوند ناگهان بین معاون مسافری گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) و افرادی از کارکنان سازمان فرودگاهی کشور درگیری فیزیکی صورت می گیرد.

alt

ظاهرا به علت استقرار کیوسک توسط گمرک آن هم بدون هماهنگی و اطلاع مسئولین سازمان فرودگاهی کشور، درگیری شدید فیزیکی و پرخاشگری در جلوی چشمان مسافرین ایرانی و خارجی ایجاد می شود که بعضی از مسافرین بوسیله گوشی های تلفن همراه خود از این صحنه های ناخوشایند فیلم و تصویر تهیه می کردند.

alt

طبق اظهارات مطلعین و حاضرین در صحنه درگیری در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ، این گونه حرکات در فرودگاه و خصوصا توسط گمرک که بعنوان نقطه مرزی و پیشانی و جلوه بین المللی کشور می باشد شایسته نیست و گماردن مسئولانی که بدین شکل محیط حساس بین المللی را به صحنه قدرت نمایی تبدیل می کنند به هیچ عنوان زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست.
راک نیوز:اگرچه تاکنون مسئولین فرودگاه امام چنین خبری را تایید یا تکذیب نکردند ،اما با بررسی کامنت های مندرج در ذیل خبر واستفاده از عکسی آرشیوی بنظر اصل خبر دارای شبهه باشد.چرا که بولتن نیوز در مدت گذشته با نگاهی خاص اقدام به انعکاس اخبار این سازمان نموده تا جائیکه کارکنان سازمان نسبت به اخبار این سایت واکنش وپیگیری انام نمیدهند تاریخ انتشار : 31 تیر 1392 14:45» اخبار مرتبط:

 • جزئیات فساد مالی 90میلیاردی در گمرک بوشهر
 • 7 متهم در ارتباط با اختلاس در گمرک بوشهر دستگیر شدند
 • توصیه های معاونت مسافری گمرک فرودگاه شیراز به حجاج
 • مدیرکل گمرکات استان بوشهر تغییر کرد
 • یک سوم برنج وارداتی کشور ازکدام گمرک ترخیص شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام