مشروح اخبار


» نشست شورای اداری چاروسا باحضورفرماندارکهگیلویهبا حضور فرماندار کهگیلویه، امام جمعه قلعه رئیسی ،بخشدار چاروسا،مسئولین راه وشهرسازی ،مدیر مخابرات شهرستان و رئیس اداره برق شهرستان کهگیلویه جلسه ای تحت عنوان بررسی مشکلات این بخش در محل بخشداری چاروسا برگزار گردید.در این نشست ابتدا حجه الاسلام صلواتی امام جمعه قلعه رئیسی...


با حضور فرماندار کهگیلویه، امام جمعه قلعه رئیسی ،بخشدار چاروسا،مسئولین راه وشهرسازی ،مدیر مخابرات شهرستان و رئیس اداره برق شهرستان کهگیلویه جلسه ای تحت عنوان بررسی مشکلات این بخش در محل بخشداری چاروسا برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری راک نیوز؛  در این نشست ابتدا حجه الاسلام صلواتی امام جمعه قلعه رئیسی  ماه رمضان را ماه ضیافت الهی ماه برابری ومساوات قرار دادن فقیر و ثروتمند دانست.

ایشان بررسی مشکلات مردم را در ماه مبارک رمضان خدمت بزرگ به مردم دانست واز مسئولین شهرستان کهگیلویه خواست که بیشتر به فکر مشکلات این بخش باشند واین بخش را با تمام توان از محرومیت بیرون کنند.

فرماندار کهگیلویه هم در این نشست گفت برکاتی که در این ماه نصیب انسان می شود سرمایه های معنوی هستند و نباید آنها را از دست بدهد. شیطان سعی می کند از طریقی سرمایه های ما را خرج کند. تنها راه حفظ سرمایه های معنوی مراقبه است از مدیران این شهرستان خواست که مشکلات این بخش را به صورت جدیت هر چه بیشتر بررسی نمایند.

سید رضا غلامی مقدم بخشدار چاروساهم درپایان این نشست وبررسی مشکلات این بخش از نصب یک ترانس با ولتاژ بالا در خیابان شهدا قلعه رئیسی، خرید زمین وشروع بکار راه اندازی نیروگاه برق دو بخش چاروسا ودیشموک در روستای پس رش بخش چاروسا،مشکلات برق روستای شوتاور از دیگرمصوبات با مدیر برق شهرستان کهگیلویه بود .


در این نشست رزمه رئیس برق شهرستان از بررسی مشکلات برق شهر قلعه رئیسی، بخشدارچاروسا از ایشان خواست با بررسی این مشکلات در روز25مرداد ماه در خطبه های نماز جمعه قلعه رئیسی سخنرانی کند.در بخش راه وشهرسازی غلامی مقدم قول لکه گیری محور دهدشت به قلعه رئیسی وکلیه روستاهای آسفالت شده بخش را از طارم رئیس راه شهرسازی گرفت که باید تا پایان مرداد ماه این لکه گیری به پایان برسد.

طارم همچنین از ارائه بودجه برای دو محور برفکوه و امام زاده سید محمود(ع) در اعتبارت سال جدید خبر داد.و در بخش مخابرات که در این هفته مورد نقد امام جمعه ومسئولین این بخش قرار گرفت غلامی مقدم با کلی بحث در این نشست با نیک دار جمال مدیرمخابرات شهرستان کهگیلویه از نصب دو آنتن تلفن همراه در دو روستای دشت آزادی وچهار راه تا پایان شهریور ماه خبر داد.

نیک دار جمال در خصوص قطعی تلفن های همراه وثابت این بخش گفت:با توجه به اینکه فیبر نوری موجود در محور دهدشت به پاتاوه قرار دارد ونیروی های قرار گاه خاتم الانبیا در این محور کار می کنند با برخوردبا ماشین های سنگین باعث قطع شدن فیبر نوری در این بخش می شود که مخارج و زیان های بسیار زیادی برای شرکت مخابرات دارد اما وی بررسی این مشکل را نصب دستگاه رادیوی در کوه سیاه دانست که قول آن را تا پایان مرداد ماه داد.

وی گفت: با نصب این دستگاه در زمان قطع شدن تلفن ها از فیبر نوری می توان از طریق دستگاه رادیوی تقویت شده ،و دیگر قطعی تلفن در این بخش نداشته باشیم.در پایان غلامی مقدم بخشدار چاروسا از نصب دستگاه20شبکه ای دیجیتال تا 20مرداد خبر داد که اعم مهمترین مصوبات این نشست بود.
حسن آرمند -خبرنگار راک نیوز،چاروسا

تاریخ انتشار : 2 مرداد 1392 01:34» اخبار مرتبط:

 • نشست ستادپشتیبانی استقبال از بهار در چاروسا
 • نشست امام جمعه قلعه رئیسی جوانان
 • تودیع ومعارفه بخشدار چاروسا
 • بخش چاروسا در استان غوره (بی کس)است
 • نشست های مسئولین بخش چاروسا با معتمدین بخش
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام