مشروح اخبار


» فرمانداری که از پیشنهادش استقبال نمی شود !کاش یکی بود تا بعداز هر مراسم یا سخنرانی از آقای مسئول درمورد گفته هایش توضیح میخواست تا اینگونه زبان بیچاره نچرخد وگوش بینوایان محتاج خبر هر وعده ای را به امید برآورده شدنش شب وروز نگذرانند.
درحالیکه بیشترین آمار بیکاری در بین جوانان مربوط به شهرستان همین آقای فرماندار است ،حالا شب گذشته در یک مراسم وعده ایجاد اشتغال به خانوده های زندانیان داد.!
 


کاش یکی بود تا بعداز هر مراسم یا سخنرانی از آقای مسئول درمورد گفته هایش توضیح میخواست تا اینگونه زبان بیچاره نچرخد وگوش بینوایان محتاج خبر هر وعده ای را به امید برآورده شدنش شب وروز نگذرانند.
درحالیکه بیشترین آمار بیکاری در بین جوانان مربوط به شهرستان همین آقای فرماندار است ،حالا شب گذشته در یک مراسم وعده ایجاد اشتغال به خانوده های زندانیان داد.!
 

خبرگزاری فارس: آمادگی کامل فرمانداری گچساران برای اشتغال‌زایی خانواده‌های زندانیان محمد شفیعی شامگاه چهارشنبه در جشن حمایت از خانواده‌های زندانیان این شهرستان با تبریک به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) اظهار کرد: جشن حمایت از خانواده‌های زندانیان برنامه‌ای مرسوم و پر برکت بوده که نگاه ویژه مسئولان، مردم و خیرین را می‌طلبد.

 
به گزارش پایگاه خبری راک نیوز ؛وی با تقدیر از عملکرد حمایت از زندانیان گچساران افزود: ما مسئولان در طول سال یک روز آن هم در جشن حمایت از زندانیان شرکت می‌کنیم اما انجمن حمایت از زندانیان در طول سال در تلاش برای برطرف کردن مشکلات و نیازمندی‌های خانواده‌های زندانیان هستند که این موضوع جای تقدیر دارد.

شفیعی با اشاره به پیشنهاد ایجاد تعاونی توسط خانواده‌های زندانیان و دریافت تسهیلات گفت: سال گذشته پیشنهادی مبنی بر ایجاد تعاونی توسط خانواده‌های زندانیان گچسارانی و پرداخت تسهیلات به آن‌ها توسط ما مطرح شد که متاسفانه به دلایل نامعلومی از این پیشنهاد استقبال نشد.

فرماندار گچساران با تکرار پیشنهاد خود ادامه داد: فرمانداری گچساران در راستای حمایت از خانواده‌های زندانیان و طرح‌های تولیدی به خانواده‌های زندانیانی که دارای طرح باشند، از طریق ادارات مربوطه تسهیلات پرداخت می‌کند.

شفیعی در ادامه ابراز داشت: انجمن حمایت از زندانیان گچساران باید فعالیت خود را بیشتر کند و تبلیغات و اطلاع‌رسانی بیشتری در زمینه کمک به خانواده‌های زندانیان داشته باشد.

وی گچسارانی‌ها را دارای فرهنگ بالایی در زمینه کارهای خیر و کمک به افراد نیازمند دانست و گفت: فرمانداری گچساران آمادگی دارد در زمینه اطلاع‌رسانی به دیگر دستگاه‌های اجرایی از جمله شرکت نفت و آموزش و پرورش همکاری‌های لازم را با انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان به عمل آورد.

فرماندار گچساران از انجمن حمایت از زندانیان خواست تا تا فعالیت خود را در حوزه ادارات گچساران فعال‌تر کنند.تاریخ انتشار : 3 مرداد 1392 15:40» اخبار مرتبط:

 • کمک هشتاد میلیونی کارمندان آموزش و پرورش به ایتام گچساران
 • چک‌های بلا‌محل و گرفتاری زندانیان جرایم غیرعمد در کهگیلویه و بویراحمد
 • درگیری در زندان اوین تهران تکذیب شد
 • مرخصی زندانیان با دستبند الکترونیکی
 • نزاع دسته جمعی و سرقت بیشترین زندانیان کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام