مشروح اخبار


» امام جمعه موقت ياسوج هشدار داد:شبكه هاي ماهواره اي، مخرب ترين سلاح دشمن در جنگ نرم هستند.حجت الاسلام سيدعلي صالح موسوي اعظم در خطبه هاي نماز جمعه ياسوج افزود: شبكه هاي ماهواره اي از نقشه ها و برنامه هاي شوم دشمنان است و از عواقب جبران ناپذير استفاده از آن مي توان به نابودي اعتقادات ديني، ترويج روحيه بي حجابي و اشاعه فرهنگ ابتذال و مدگرايي اشاره كرد.
وي بيان كرد: نبايد به سادگي و با بي تفاوتي از كنار اين مساله خانمان سوز..به گزارش پایگاه خبری راک نیوز؛ حجت الاسلام سيدعلي صالح موسوي اعظم در خطبه هاي نماز جمعه ياسوج افزود: شبكه هاي ماهواره اي از نقشه ها و برنامه هاي شوم دشمنان است و از عواقب جبران ناپذير استفاده از آن مي توان به نابودي اعتقادات ديني، ترويج روحيه بي حجابي و اشاعه فرهنگ ابتذال و مدگرايي اشاره كرد.
وي بيان كرد: نبايد به سادگي و با بي تفاوتي از كنار اين مساله خانمان سوز گذشت بلكه بايد متوليان امر براي مقابله جدي و اصولي با آن چاره انديشي كنند.
موسوي اعظم در ادامه اظهار كرد: روز جهاني قدس از يادگارهاي مهم امام خميني (ره) است و در اين روز در تمام كشورهاي اسلامي از جمله ايران برضد جنايات رژِيم غاضب صهيونيستي راهپيمايي مي شود.
وي گفت:قشرهاي مختلف مردم ولايتمدار و هميشه در صحنه كهگيلويه و بويراحمد همچون سال هاي گذشته و به كوري چشم استكبار جهاني حضور گسترده اي در راهپيمايي روز جهاني قدس امسال خواهند داشت.
امام جمعه موقت ياسوج افزود: از ايام باقيمانده ماه رمضان براي تقرب الهي، مناجات، توبه و استغفار نهايت استفاده معنوي گرفته شود.
موسوي اعظم با اشاره به پنجم مرداد ۵۸ سالروز اقامه نخستين نماز جمعه در كشور به امامت آيت ا... طالقاني، گفت: نماز جمعه آثار و بركات متعددي دارد و علاوه بر آن كه موجب وحدت و انسجام مردم مي شود امور سياسي و عبادي نيز در آن با يكديگر عجين است.
وي بيان كرد: برگزاري باشكوه آيين سياسي و عبادي نماز جمعه در تمام نقاط كشور، از مهمترين دستاوردهاي نظام و انقلاب است.تاریخ انتشار : 5 مرداد 1392 12:55» اخبار مرتبط:

 • مراسم عاشورا؛ مردم زیر باران، استفاده از چتر براي امام جمعه+حاشیه ها
 • هاشمي از حضور گسترده مردم در راهپيمايي روز قدس تقديروتشكر نمود
 • مردم در دفاع از قدس شريف حماسه اي ديگر آفريدند
 • انتقاد آیت‌الله مظاهری از شعاردادن علیه هاشمی در راهپیمایی روز قدس
 • حضور هاشمي رفسنجاني در راهپيمايي روز قدس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام