مشروح اخبار


» کارمند مرکزبهداشت شیراز برتر جشنواره پیامک قرآنی شد+عکسآیین افتتاحیه دور سوم جشنواره آیات در مصلای «امام‌خمینی(ره)» برگزار و طی آن از نفرات برتر جشنواره‌های «فیلم‌نامه و نمایشنامه» و «پیامک» دومین دوره این جشنواره تجلیل شدند.


آیین افتتاحیه دور سوم جشنواره آیات در مصلای «امام‌خمینی(ره)» برگزار و طی آن از نفرات برتر جشنواره‌های «فیلم‌نامه و نمایشنامه» و «پیامک» دومین دوره این جشنواره تجلیل شدند.
به گزارش پایگاه خبری راک نیوز؛ در بخش فیلمنامه‌نویسی، عنوان سوم مشترک به همراه لوح تقدیر و مبلغ 20 میلیون ریال به «داود جلیلی» نویسنده فیلمنامه «به رنگ زندگی» و «غلامرضا نعمت‌پور» نویسنده فیلمنامه «مهربان‌تر از مادر» تعلق گرفت.

همچنین عنوان دوم به همراه تندیس، دیپلم افتخار و مبلغ 30 میلیون ریال به «محمدعلی هاشم‌پور» نویسنده فیلمنامه «نامه‌ای برای او» تعلق گرفت.

بنا بر این گزارش، هیئت داوران در این جشنواره هیچ اثری را حائز رتبه اول ندانست.

در بخش نمایشنامه‌نویسی عنوان سوم مشترک به همراه لوح تقدیر و مبلغ 20 میلیون ریال به «علی میرزاعمادی» نویسنده نمایش‌نامه «مسافران» و «لاله عشقی» نویسنده نمایشنامه «سه‌گانه خدا» تعلق گرفت.

عنوان دوم به همراه تندیس، دیپلم افتخار و مبلغ 30 میلیون ریال به «مهناز مهدی‌زاده» نویسنده فیلمنامه «مرگ ناگزیر چشیدنی است» تعلق گرفت.

بنا بر این گزارش، هیئت داوران هیچ اثری را حائز رتبه اول در رشته نمایشنامه‌نویسی ندانست.

نفرات برتر جشنواره پیامک قرآنی

به گزارش راک نیوز، در ادامه مراسم نفرات برتر جشنواره «پیامک قرآنی» معرفی شدند که به ترتیب «محسن کلهر»، «سمانه امامی‌فر» و «فرانک فتحی» به عنوان رتبه‌های برگزیده این جشنواره معرفی و تقدیر شدند.


altیکی دیگر از جشنواره‌های باقی مانده از دور دوم جشنواره آیات، جشنواره «فیلم کوتاه» قرآنی است که بنا به درخواست برگزارکنندگان آیین اختتامیه و تجلیل از نفرات برتر آن طی روزهای آینده در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
گفتنی است سرکارخانم فراک فتحی کارمند مرکزبهداشت شهدای انقلاب شیراز می باشد ،که جزء 3نفر برتر این جشنواره بود.
پایگاه خبری راک نیوز این موفقیت را به سرکارمحترم  تبریک وانس بیشتر با قران آرزوی  همهی ماست.تاریخ انتشار : 6 مرداد 1392 15:04» اخبار مرتبط:

 • دومین جشنواره برفی دنا با معرفی برترین ها پایان یافت
 • جشنواره سراسری شعر انقلاب وبرتری شاعره دهدشتی
 • آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد ممتازجشنواره بین المللی شد
 • جوان هم استانی رتبه نخست جشنواره ادبیات داستانی را کسب کرد
 • نقاش هم استانی برگزیده نوزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی کشور
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام