مشروح اخبار
 » شجاع پوریان: او نقش جاسوس را هم داشت

 رای پر حرف و حدیث الهه راستگو به فرمانده سابق نیروی انتظامی برای ادامه تصدی شهرداری تهران، باعث شد که اصلاح‌طلبان در بهت و شوک فرو بروند. حالا که کم کم گرد و غبارها می‌خوابد، فعالین و ناظرین می‌توانند واقعه گذشته را بهتر بررسی کنند. در این رابطه


رای پر حرف و حدیث الهه راستگو به فرمانده سابق نیروی انتظامی برای ادامه تصدی شهرداری تهران، باعث شد که اصلاح‌طلبان در بهت و شوک فرو بروند. حالا که کم کم گرد و غبارها می‌خوابد، فعالین و ناظرین می‌توانند واقعه گذشته را بهتر بررسی کنند. در این رابطه سايت سلام نو گفتگویی با دكتر ولی‌الله شجاع پوریان، عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران انجام داده که آن را در ادامه می‌خوانید:
شجاع پوریان: او نقش جاسوس را هم داشت
آیا شما عهدشکنی خانم راستگو را پیش‌بینی می‌کردید؟
انتظار چنین عملی از ایشان می‌رفت. ایشان برای انتخاب رئیس شورای شهر هم به آقای مسجدجامعی رای ندادند.

این روز‌ها در حالیکه رسانه‌های وابسته و صداسیما ار راستگو دفاع می‌کنند، انتقادات فراوانی هم توسط افراد و رسانه‌های مستقل به ایشان می‌شود. اشتباه و تقصیر اصلی الهه راستگو در این ماجرا چیست؟
انتقاداتی که از سوی اعضای شورای شهر به ایشان وارد می‌شود به خاطر دورویی ایشان است. ایشان صداقت و امانت را رعایت نکردند. حتی در جلسات فراکسیون اصلاح طلبان نقش جاسوس را داشتند. حالا اصولگرایان و رسانه‌هایی مثل فارس که از ایشان دفاع می‌کنند، در واقع دارند از بی‌صداقتی، دروغ، ریا ایشان غیرقابل اعتمادترین فرد هستند. ما قسم خورده بودیم که به ائتلاف وفادار بمانیم. ایشان قسمشان را به پول فروختند. ایشان اصلا اصلاح‌طلب نبوده و نیست. و نفاق دفاع می‌کنند. هر نقد و برخوردی که با ایشان شده کاملا درست است.

بعضی‌ها می‌گویند که اگر خانم راستگو از اصلاح‌طلبان رانده شود، به دامن اصولگرایان می‌افتد و به همین علت نباید با وی سخت‌گیری کرد. نظر شما چیست؟

یعنی شما می‌گویید که اگر با ایشان مماشات کنیم ایشان در آینده به نفع اصلاح‌طلبان رای می‌دهد؟ خیر. این طور نیست. ایشان غیرقابل اعتماد‌ترین فرد هستند. ما قسم خورده بودیم که به ائتلاف وفادار بمانیم. ایشان سوگندشان را به پول فروختند. خانم راستگو اصلا اصلاح طلب نبوده و نیستند.

پس چطور در فراکسیون و لیست اصلاح طلبان قرار گرفت؟

این را باید از آقای رهامی و آقای کمالی پرسید. چرا یک نیروی حزبی چنین تخلفی می‌کند؟ مگر وی را نمی‌شناختند؟ من ایشان را اصلا از قبل هم اصلاح طلب نمی‌دانستم، اما در مقابل تصمیم رهامی و کمالی سکوت کردم. اشتباه بزرگی رخ داد. اشتباه اصلی را آنهایی انجام دادند که لیست را بستند و ایشان را در لیست قرار دادند.

اما راستگو قبلا هم در لیست اصلاح‌طلبان بوده و بار اولی نیست که در لیست اصلاح‌طلبان قرار می‌گیرد.
ایشان هیچ‌وقت اصلاح‌طلب نبود. یک واکنش اصلاح‌طلبانه از ایشان نام ببرید. خانم الهه راستگو یک سخنرانی یا یک مقاله اصلاح‌طلبانه ندارند. کدام حرکت ایشان در طول حیاتشان اصلاح طلبانه بوده است که در جلسه شورای شهر می‌گوید من اصلاح‌طلبم؟ خیر ایشان اصلاح‌طلب نیست.

تاریخ انتشار : 22 شهریور 1392 04:49» اخبار مرتبط:

 • راستگو از مجمع زنان اصلاح‌طلب هم اخراج شد
 • تعدادی از اصلاح‌طلبان شورا را ترک کردند
 • راستگو طلبكار هم شد: من خائن نيستم!
 • نوه امام رئیس‌ ستاد اصلاح‌طلبان شد
 • فهرست انتخاباتی جبه ی اصلاح طلبان معتدل تکذیب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای