» تنظیمات چاپ
نوع قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تاریخ: 23 آذر 1395 |  پورتال:

راک نیوز - روزنامه «جمهوری اسلامی» از سخنان یک امام جمعه در خوزستان علیه مسئولان و شخصیت‌های کشور، انتقاد کرده و خواستار توجه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه به چنین مسائلی شده است.

به گزارش ایسنا، این روزنامه نوشته است: امام جمعه بندر امام خمینی در خوزستان با استفاده از جایگاه و تریبون نماز جمعه هر چند وقت یکبار علیه برخی از مسئولین نظام و شخصیت‌های برجسته انقلاب حملات تند و تخریبی می‌کند.

به گزارش خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی از بندر امام خمینی، وی اخیراً نیز مطالب و اتهاماتی را از طریق تریبون و نماز جمعه به شهرداری شهر وارد کرده که در هیچ مرجعی این اتهامات به اثبات نرسیده و مسئولین شهرداری هم اتهامات وارده را بی‌پایه و اساس می‌دانند.

عده‌ای از شهروندان در تماس با خبرنگار ما گفتند اولاً امام جمعه محترم قبل از ایراد این مطالب می‌توانست از نزدیک از مسئولین شهرداری صحت و سقم این مطالب را جویا شود و بعد مطرح کند؛ ثانیاً چطور در سال‌های گذشته که پرونده‌های تخلف در زمان شهرداری قبلی توسط سازمان بازرسی تشکیل شد ایشان هیچگونه اعتراضی نکرد؟!

این روزنامه در پایان تاکید کرده است: خوب است مسئولین محترم شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، وضعیت نماز جمعه در این شهر را مورد بررسی و تحقیق قرار دهند و به شکایات مردم در این خصوص توجه کنند.


» کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب (خبر) متعلق به پورتال می باشد.

» تاریخ انتشار این مطالب: 23 آذر 1395