» تنظیمات چاپ
نوع قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تاریخ: 10 دی 1395 |  پورتال:

 مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق و جدید دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین الملل کیش با حضور مشاور رئیس جمهور برگزار شد.

به گزارش راك نيوز ؛ محمود فتوحی فیروزآبادی، رئیس دانشگاه صنعتی شریف  در آئین معارفه رئیس واحد پردیس بین الملل این دانشگاه در کیش هدف از ایجاد مناطق آزاد را اشتغالزایی ،ایجاد درامد،جلب سرمایه وسرمایه گذار عنوان کرد و افزود : یکی از عوامل مورد نیاز که می تواند به این اهداف جامعه عمل بپوشاند وجود مراکز آموزش عالی در منطقه است که هم از بعد تربیت نیروی انسانی و هم از نظر انجام فعالیت های تخصصی مورد توجه است .
وی اظهار کرد : برای افزایش مهارت های مختلف در این مناطق نیازمند شکل گیری مراکز آموزش عالی و تحقیقاتی هستیم که پردیس بین الملل شریف کیش در راستای تحقق همین ماموریت و تربیت نیروی انسانی با همکاری منطقه آزاد کیش از سال 1383 فعالیت های خود را آغاز کرده است .

بنابراين گزارش ،رئیس هیات امنای پردیس بین الملل صنعتی شریف وجود این دانشگاه را یک ظرفیت ارزشمند خواند و گفت : بیش از 700 دانشجو در مقاطع مختلف در این دانشگاه تحصیل می کنند و13 آزمایشگاه آموزشی و 3 آموزشگاه مرجع در آن فعالند که وجود آنها در منطقه آزاد کیش بسیار موثر است .

به گزارش راك نيوز،مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق و جدید دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین الملل کیش عصر پنجشنبه با حضور محمدعلی نجفی مشاور رئیس جمهور ،صمد حاج جباری مدیرکل امور دانشجویان غیرایرانی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ،علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ، حجت الاسلام علیدادی امام جمعه کیش ،سرهنگ رحیم جهانبخش فرمانده نیروی انتظامی کیش ،استادان و اعضای هیات امنای دانشگاه و جمعی از مدیران در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد .
در پایان این مراسم حکم انتصاب 'علی سلک غفاری 'به عنوان رئیس دانشگاه صنعتی شریف واحد پردیس بین الملل کیش قرائت و به وی اهدا شد .


» کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب (خبر) متعلق به پورتال می باشد.

» تاریخ انتشار این مطالب: 10 دی 1395