» تنظیمات چاپ
نوع قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تاریخ: 19 دی 1395 |  پورتال:

طی حکمی از سوی سردار کارگر رئیس سازمان حفظ و آثار، نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور، حمیدرضا گرامی به سمت مدیرکل حفظ، آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس منصوب شد.

به گزارش راك نيوز از شيراز ؛  طی حکمی از سوی سردار کارگر رئیس سازمان حفظ و آثار، نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور، حمیدرضا گرامی به سمت مدیرکل حفظ، آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس منصوب شد.

سرهنگ پاسدار حمیدرضا گرامی قبل از این انتصاب در سمت‌های فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز، فرماندار شهرستان کازرون و جانشین هیئت ارزشیابی یگان‌های سپاه پاسداران در استان‌های فارس، کرمان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان مشغول به کار بوده است.

سرهنگ گرامی از یادگاران دوران دفاع مقدس و از جانبازان و ایثارگران جنگ تحمیلی است که سال‌ها در دفاع از اسلام، میهن، آرمان‌های امام راحل، منویات مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا در حال نبرد و مبارزه با دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بوده است.

مراسم تودیع و معارفه وی امروز با حضور مدیران لشکری و کشوری در تالار اجتماعات امام علی (ع) لشکر ۱۹ فجر شیراز برگزار شد و از خدمات ارزشمند سردار خداداد ابراهیمی مدیرکل سابق بنیاد حفظ آثار تجلیل شد.


» کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب (خبر) متعلق به پورتال می باشد.

» تاریخ انتشار این مطالب: 19 دی 1395