» تنظیمات چاپ
نوع قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تاریخ: 19 دی 1395 |  پورتال:

غلامرضاتاجگردون نماینده اصلاح‌طلب مردم گچساران وباشت درمجلس شورای اسلامی گفت: جایگاه هاشمی رفسنجانی نزد مردم علی رغم برخی بی‌مهری‌ها،  همچنان رفیع و ماندگار خواهد بود.

به گزارش راک نیوز از گچساران ؛غلامرضا تاجگردون با انتشار تصویری از آیت الله هاشمی رفسنجانی که در کنار ساحل بر روی صندلی نشسته بود درکاال شخص خود درادامه نوشت : آیت الله هاشمی رفسنجانی ستون انقلاب بودند و نقش بی‌بدیلی در پیروزی و تداوم انقلاب داشتند. اگرچه در سال‌های اخیر ایشان مورد بی مهری بسیاری از جریانات و اشخاص قرار گرفت اما جایگاه ایشان نزد جامعه و اهل نظر همچنان رفیع و ماندگار خواهد بود.

وی با اشاره به نقش هاشمی رفسنجانی در تاریخ انقلاب اسلامی تاکید کرد: تاریخ و آیندگان بیشتر از آنچه که تصور می‌شود در مورد نقش ایشان در انقلاب قضاوت خواهند کرد.

نماینده مردم گچساران در مجلس در پایان ضمن تسلیت درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امیدواریم خداوند روح بزرگ ایشان را در کنار امام عزیزش در آرامش قرار دهد.

به گزارش راک نیوز ؛ آیت الله هاشمی رفسنجانی عصر امروز پس از انتقال به بیمارستان شهدای تجریش متاسفانه درپی عارضه قلبی دعوت حق را لبیک گفت .

بنابراین گزارش ؛ مراسم تشییع وی پس فردا سه شنبه برگزار میگردد.


» کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب (خبر) متعلق به پورتال می باشد.

» تاریخ انتشار این مطالب: 19 دی 1395