» تنظیمات چاپ
نوع قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تاریخ: 21 دی 1395 |  پورتال:

با وجود اعلام آغاز مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی از ساعت 8 ونیم، خیابانهای منتهی به دانشگاه تهران از ساعت 7 صبح امروز شاهد حضور مردم برای شرکت در این مراسم است.

در حال حاضر مسیرهای منتهی به دانشگاه تهران محل برگزاری مراسم تشییع یار دیرین امام و رهبری  پیش از آغاز مراسم مملو از دوستداران آیت الله هاشمی رفسنجانی است.

تصاویر دریافتی راک نیوز از خیابان های منتهی به دانشگاه تهران جلوه هایی از عظمت این حضور را نشان میدهد وتصاویری از حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که با جمله هایی مانند "خداحافظ رفیق"  و "به خدا می سپارمت" در دست علاقمندان به این یار دیرین انقلاب دیده میشود.

هم چنین ایستگاه متروی انقلاب با ازدحام جمعیتی روبرو است که از نقاط مختلف تهران برای حضور در مراسم تشییع ونماز بر پیکر آیت الله این مسیر را انتخاب نمودند.

استاندار تهران، تابش، ناطق نوری، سیدمحمود دعایی، نعمت زاده، مجید انصاری، حسین دهقان، علی یونسی، علی عسگری رئیس صداوسیما، حاجی بابایی، میرزاده رییس دانشگاه آزاد، سردار صفوی، طهماسب مظاهری رییس کل پیشین بانک مرکزی، محسن رضایی و احمد توکلی از نخستین چهره هایی هستند که از لحظات ابتدایی مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی در دانشگاه تهران حضور یافته اند.

گزارش لحظه به لحظه مراسم وداع با آیت الله هاشمی رفسنجانی+تصاویر
گزارش لحظه به لحظه مراسم وداع با آیت الله هاشمی رفسنجانی+تصاویر
گزارش لحظه به لحظه مراسم وداع با آیت الله هاشمی رفسنجانی+تصاویر

دقایقی پیش وزرای اطلاعات وبهداشت نیز در دانشگاه تهران حضور یافته اند.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در مراسم تشییع و وداع با رفیق دیرین و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی و همکار نزدیک سالهای متمادی در عهد جمهوری اسلامی حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی (رحمة الله علیه) در دانشگاه تهران حضور یافتند.

در این مراسم که با حضور انبوه و پر شور مردم قدرشناس، مؤمن، انقلابی و وفادار، رؤسای قوای سه گانه و مسئولان لشکری و کشوری، در فضایی آکنده از حزن و اندوه برگزار شد، حضرت آیت الله خامنه ای بر پیکر آن همرزم و مبارز قدیمی نماز اقامه کردند و برای آن مرحوم، غفران، عفو و رحمت الهی را مسألت کردند.

به همین مناسبت مجلس یادبودی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، روز چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲ در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

 

این خبر درحال تکمیل شدن است


» کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب (خبر) متعلق به پورتال می باشد.

» تاریخ انتشار این مطالب: 21 دی 1395