» تنظیمات چاپ
نوع قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تاریخ: 13 شهریور 1396 |  پورتال:

پیکر مربی فقید دانش آموزان هرمزگانی که روز جمعه 10 شهریورماه جاری به همراه هفت تن از شاگردانش درحادثه واژگونی اتوبوس در داراب فارس جان باخت، روز یکشنبه در زادگاهش – شیراز- تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش راک نیوز از شیراز , در این آیین که با حضور رئیس سازمان دانش آموزی کشور، مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس و دیگر مسئولان برگزار شد، پیکر 'شهربانو فراحی قصر ابونصر' تشییع و در آرامگاه ابدی جای گرفت.
رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس گفت: مرحومه فراحی قصر ابونصر از کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان و اصالتا اهل شیراز بود.
حمید رضا شعبانی افزود: عصر امروز یکشنبه آیین ترحیم این همکار فقید فرهنگی در حرم مطهر حضرت علی بن حمزه (ع) در شیراز برگزار گردید.

به گفته رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، این اردو از روز جمعه 10 شهریورماه جاری در شیراز آغاز شده است و تا روز دوشنبه 13 شهریورماه ادامه دارد.
شعبانی افزود: در این اردو دانش آموزان دختر برگزیده عضو تشکیلات فرزانگان از استان های کرمان، کهگیلویه و بویراحمد،بوشهر،خوزستان و فارس حضور دارند و با توجه به تالمات روحی ناشی از حادثه واژگونی اتوبوس، 2 دستگاه اتوبوس دیگر حامل دانش آموزان هرمزگانی روز جمعه از داراب به بندرعباس بازگشتند.


» کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب (خبر) متعلق به پورتال می باشد.

» تاریخ انتشار این مطالب: 13 شهریور 1396