» تنظیمات چاپ
نوع قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تاریخ: 20 شهریور 1396 |  پورتال:

مجوز بکارگیری 735 نیرو در بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد اخذ شد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: مجوز بکارگیری 735 نیرو در علوم پزشکی این استان به صورت شرکت خدماتی و عمومی اخذ شده است.

رحیم استوار یکشنبه شب در گفت و گوی زنده با برنامه پیک سلامت که به‌صورت مستقیم از سیمای استانی دنا پخش شد افزود: این نیروها برای بیمارستان‌های یاسوج، دوگنبدان و باشت تا یک ماهه آینده جذب علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خواهند شد.

وی بیان کرد: با جذب این نیروها تعداد کارکنان دانشگاه علوم پزشکی این استان به بیش از هفت هزار و 200 نفر خواهند رسید.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: این نیروها با آزمون و به‌صورت قراردادی پذیرش و پس از آن تبدیل وضعی خواهند شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: 280 طرح عمرانی در حوزه بهداشت و درمان با میانگین پیشرفت فیزیکی بین 15 تا 95 درصد در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست.

استوار ابراز داشت: از این تعداد، 33 طرح بیش از 75 درصد پیشرفت دارند که در صورت تخصیص اعتبار در دهه فجر امسال بهره برداری خواهند شد.

وی گفت: تکمیل طرح‌های در حال اجرای علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد 460 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که در صورت تأمین اعتبار همه آنها در سال 1397 افتتاح می‌شود.

کهگیلویه و بویراحمد دارای پنج بیمارستان دولتی است که مجموع تخت‌های فعال در این بیمارستان‌ها افزون بر 850 تخت است.


» کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب (خبر) متعلق به پورتال می باشد.

» تاریخ انتشار این مطالب: 20 شهریور 1396