» تنظیمات چاپ
نوع قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تاریخ: 20 شهریور 1396 |  پورتال:

منصب جدید رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد/استانداری کهگیلویه و بویراحمد یا مدیرکلی ورزش و جوانان

این روزها زمزمه هایی از منصب هایی جدید برای رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد شنیده می شود.

در کهگیلویه و بویراحمد گمانه زنی ها و زمزمه های بسیاری در رابطه با عزل و نصب ها در رده های مختلف دولت در مرکز استان و شهرستانها شنیده می شود از جمله منصب استانداری کهگیلویه و بویراحمد که شنیده شده سیداحسان امیرحسینی قرار است استانداری کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده گیرد یا اینکه برای مدیر کلی ورزش و جوانان به سازمان ورزش و جوانان منتقل شود.

منصب جدید رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد/استانداری کهگیلویه و بویراحمد یا مدیرکلی ورزش و جوانان

گفتنی است سیداحسان امیرحسینی دارای مدرک دکترای مدیریت از دانشگاه تهران می باشد.

وی هم اکنون رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد.

امیر حسینی متولد 1358 و از سادات امامزاده سید شمس الدین(ع) بخش بوستان شهرستان باشت می باشد.

گفتنی است پیش تر (اوایل شهریور ماه سال جاری) سایت کبنا نیوز لیستی با عنوان در دولت دوازدهم چه کسانی مدیران کهگیلویه و بویراحمد می‌شوند انتشار داده که از سیداحسان امیرحسینی به عنوان گزینه احتمالی مدیر کلی ورزش و جوانان استان نام برده شده است.

حال باید دید امیرحسینی در منصب استانداری قرار می گیرد یا مدیر کلی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد و شاید منصب دیگری را عهده دار شود.

وزیر کشور در روزهای اخیر از تغییر و جابجایی استانداران تا پایان شهریور خبر داده بود.


» کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب (خبر) متعلق به پورتال می باشد.

» تاریخ انتشار این مطالب: 20 شهریور 1396