» تنظیمات چاپ
نوع قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تاریخ: 21 شهریور 1396 |  پورتال:

ساخت زائرسرای استان کهگیلویه و بویراحمد در مشهد یکصد میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

مدیرعامل بنیاد زائر امام رضا (ع) گفت: ساخت زائرسرای این استان در مشهد مقدس یکصد هزار میلیار ریال اعتبار نیاز دارد.

کاظم افشار در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از اقدام ماندگار شهرداری مشهد در زمینه احداث زائرسرای استان‌ها در این شهر ، افزود:  تحویل زمین، طراحی نقشه‌های معماری، دریافت پیش نویس پروانه ساخت زائر سرای کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه این زائر سرا به مراکز خدمات شهری مشهد نزدیک است، ادامه داد: در صورتی  مردم، تشکل‌های دولتی و غیر دولتی کمک کنند طی 10 روز آینده عملیات اجرایی این طرح پروژه آغاز می‌شود.

مدیرعامل بنیاد زائر امام رضا (ع) در  کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه تسریع در روند اجرایی این پروژه جز با مشارکت و همکاری مسئولان و مردم امکان پذیر نیست، تصریح کرد: در صورت مشارکت مردم در حد وسع و توان در کمترین زمان ممکن این پروژه افتتاح و مورد بهره‌برداری مردم مستضعف قرار می‌گیرد.

افشار ادامه داد: بسیاری از مردم این استان به دلیل مشکلات و هزینه‌های سفر تاکنون موفق به زیارت حرم امام رضا(ع) نشده‌اند که با بهره‌برداری از این پروژه بسیاری از این افراد عازم مشهد مقدس می‌شوند.

زائر سرای امام رضا (ع) استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینی به مساحت 962 متر مربع ،زیربنای هشت هزار متر مربع در 13 طبقه103 واحد و پذیرش ظرفیت 600 نفر در آن پیش بینی شده است.


» کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب (خبر) متعلق به پورتال می باشد.

» تاریخ انتشار این مطالب: 21 شهریور 1396