» تنظیمات چاپ
نوع قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تاریخ: 22 شهریور 1396 |  پورتال:

درست چهارسال پیش در میان همه نام های تند و معتدل مطرح شده در اردوگاه های سیاسی اصلاح طلب و بازار گمانه زنی ها نام سیدموسی خادمی بیرون آمد ،استانداری با تحصیلات آکادمیک و معتدل .

موسی خادمی در طی چهارسال گذشته توانست سیاسیون را از انتخاب استاندار بومی که دومین تجربه کهگیلویه بوویراحمد بود پشیمان نکند.

اما استقبال و اظهارنظرنمایندگان لرستان نشان میدهد که حالا  او بطور قطعی از کهگیلویه وبویراحمد دراین گوشه زاگرس راهی لرستان درگوشه دیگر میشود.

به گزارش راک نیوز ،سید حمید رضا کاظمی رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس در رابطه با تغییر مدیریت ارشد استان روز گذشته به خبرنگار سفیر افلاک در پلدختر گفت: در جلسه ای که مجمع نمایندگان استان با وزیر کشور داشتند بر موضوع تغییر استاندار تاکید داشتند.

وی با بیان اینکه آمدن دکتر خادمی به عنوان استاندار لرستان قطعی است اظهار داشت:لرستان با توجه به مسائل ومشکلات ومحرومیت های زیادی که دارد نیاز به کار وتلاش دارد.

کاظمی بیان کرد: خادمی نیروی باتجربه متعهد که در استانداری کهکیلویه بوید احمد دارای سابقه کاری خوبی است وی بیان کرد:مجمع نمایندگان از عملکرد بازوند به خاطر کم توجهی هایی که به شهرهای محروم استان داشته ناراضی هستند.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس ادامه داد: در جلسه ای که مجمع نمایندگان استان با وزیر کشور داشتند بر موضوع تغییر استاندار تاکید داشتند.

وی تصریح کرد: امیدواریم در سایه وحدت وتعامل با حضور استاندار جدید که لرزبان هم هستند بتوانیم استانی آباد داشته باشیم.

کاظمی عنوان کرد: موسی خادمی نیروی باتجربه متعهد که در استانداری کهکیلویه بویراحمد دارای سابقه کاری خوبی است و آمدن وی به عنوان استاندار لرستان قطعی است.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس  گفت: امیدواریم در سایه وحدت وتعامل با حضور استاندار جدید که لرزبان هم هستند بتوانیم استانی آباد داشته باشیم.

 

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس  گفت: امیدواریم در سایه وحدت وتعامل با حضور استاندار جدید که لرزبان هم هستند بتوانیم استانی آباد داشته باشیم.

 

ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در مورد انتخاب «موسی خادمی» استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد به عنوان استاندار لرستان نیز گفت: ما خوشحال می شویم که ایشان در لرستان مشغول به کار شوند چون خادمی دارای تجربه استانداری است.


» کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب (خبر) متعلق به پورتال می باشد.

» تاریخ انتشار این مطالب: 22 شهریور 1396