» تنظیمات چاپ
نوع قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تاریخ: 22 شهریور 1396 |  پورتال:

به گزارش راک نیوز؛همزمان با روز جهانی بهورز جشنی با حضور نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس،معاون دانشگاه علوم پزشکی استان،معاون فرماندار،روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه و لنده ،روسای ادارات (فرهنگ و ارشاد اسلامی ،اتاق اصناف،منابع طبیعی و آبخیزداری،ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران،معاون فرهنگی بنیاد شهید) وجمعی از کارکنان،مربیان مراکز اموزش بهورزی و کلیه بهورزان و خانواده های آنان در تالار پذیرایی ایل شهر دهدشت برگزار شد.

 

پس از تلاوت فرازی از چند کلام الله مجید و ادای احترام حضار به پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی دکتر داوری و دکتر خانی ضمن خیر مقدم و تبریک روز بهورز به مدعیون و تشکر از خدمات بهورزان،در خصوص تاریخچه ی روز بهورزی،اهمیت شغل بهورز،ونقش مهم آنان در ارتقای شاخص های بهداشتی به ایراد سخنرانی پرداختند.

 

همچنین در ادامه ی این جشن نماینده مردم در مجلس،معاون فرماندار،جناب آقای رزمه و خانم موسوی به نمایندگی از بهورزان،معاون دانشگاه علوم پزشکی استان در مورد جایگاه ،کار،خدمات ،تلاش های بهورز آن به ایراد سخنرانی پرداختند.

 

اجرای دکلمه،طنز،موسیقی زنده محلی و اهدای لوح سپاس و هدایا برای خدمات ارزنده مربیان و بهورزان از دیگر بخش‌های این جشن بود.

 

همچنین لازم به ذکر است مجری گری این برنامه را جناب آقای سعید انصاریان از مجریان توانمند کشور برعهده داشتند.

 


» کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب (خبر) متعلق به پورتال می باشد.

» تاریخ انتشار این مطالب: 22 شهریور 1396