مشروح اخبار


» نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، لنده، بهمئی و چرام در مجلس:خبرنگاران زبان گویای مناطق محروم باشندنماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، لنده، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مهم خبرنگاران در جامعه گفت: خبرنگاران باید با انعکاس مشکلات مناطق محروم نسبت به رفع این مشکلات از سوی مسئولان اقدام لازم را انجام دهند.


نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، لنده، بهمئی و چرام در مجلس:خبرنگاران زبان گویای مناطق محروم باشند

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، لنده، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مهم خبرنگاران در جامعه گفت: خبرنگاران باید با انعکاس مشکلات مناطق محروم نسبت به رفع این مشکلات از سوی مسئولان اقدام لازم را انجام دهند.

سردار عدل هاشمی پور درنشست با اصحاب رسانه کهگیلویه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان افزود: تاثیرگذاری رسانه ها از زمان انقلاب تاکنون در همه عرصه قابل تقدیر است.

وی اظهار کرد: صدا و سیمای استان باید با تلاش بیشتر پیگیر مشکلات مناطق محروم ، معرفی توانمندها و تقویت پوشش خبری در این زمینه باشد.

هاشمی پور صداقت و اخلاق را لازمه کار حرفه خبرنگاری دانست و تصریح کرد: با توجه به عملکرد خوب دولت در اجرای کارهای عمرانی رسانه ها باید امید را در جامعه تقویت کنند.

وی با بیان اینکه برخی رسانه ها از دوربین و قلم خود سوء استفاده می کنند بیان کرد: خبرنگاران نباید از دوربین خدا نیز غافل شوند.

هاشمی پور عنوان کرد:به چالش کشیدن مسئولان از سوی رسانه نقطه عطفی در کار رسانه ها خواهد بود که باید با صداقت این وظیفه خطیر بصورت مستمر برای پیگیری مشکلات ادامه داشته باشد.

وی توجه به اشتغال خبرنگاران را یک اولویت ذکر کرد وافزود: از ظرفیت رسانه ها در نهادهای مختلف شهرستان کهگیلویه استفاده خواهد شد.

گفتنی است شهرستان کهگیلویه بیش از 15 خبرنگار در حوزه های مختلف دارد.تاریخ انتشار : 15 مرداد 1395 15:01» اخبار مرتبط:

 • عدل هاشمی از اولویت اول خود صرف نظر کند
 • بزرگواری درواکنش به حاشیه‌سازی اخیر:در سال همدلی و همزبانی ناگزیر به ادامه ...
 • مشکلات خبرنگاران از دولت گذشته تا به حال به قوت خود باقی مانده
 • رسانه های خبری شهرستان کهگیلویه صداقت کاری داشته باشد
 • همه چیز به سبک محرومیت /روز خبرنگار18 مرداد در کهگیلویه گرامی داشته شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود