مشروح اخبار


» کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین انتخابات ویژه ی نمایندگان بخشدار در فرمانداری کهگیلویه برگزار شدبرگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قانون انتخابات ویژه نمایندگان بخشدار در فرمانداری کهگیلویه کارگاه آموزشی نمایندگان بخشدار مرکزی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان کهگیلویه برگزار شد. به راک نیوز به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان کهگیلویه ، صبح امروز اولین دوره آموزشی آشنایی با قوانین انتخابات وتشریح وظایف نمایندگان بخشدار در شعبات اخذ رای در سالن اجتماعات فرمانداری کهگیلویه برگزار شد. بخشدار مرکزی کهگیلویه گفت: این دوره آموزشی با هدف ارتقا سطح دانش و آشنایی آنها با قوانین و تشریح وظایف و مسئولیتهای قانونی برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکیل شد.


برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قانون انتخابات ویژه نمایندگان بخشدار در فرمانداری کهگیلویه کارگاه آموزشی نمایندگان بخشدار مرکزی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

به راک نیوز به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان کهگیلویه ، صبح امروز اولین دوره آموزشی آشنایی با قوانین انتخابات وتشریح وظایف نمایندگان بخشدار در شعبات اخذ رای در سالن اجتماعات فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.

بخشدار مرکزی کهگیلویه گفت: این دوره آموزشی با هدف ارتقا سطح دانش و آشنایی آنها با قوانین و تشریح وظایف و مسئولیتهای قانونی برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکیل شد.

حسینی پرور با اشاره به در پیش بودن انتخابات داوزدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت:یکی از وظایف اصلی همه دستگاهها و به خصوص فرمانداری برگزاری انتخابات سالم و پرشور می باشد و این مهم تحقق نخواهد یافت مگر با همکاری همه دستگاههای اجرایی و نهادهای دولتی در سطح شهرستان.

در این کارگاه آموزشی مدرسان کلیه فرایند مربوط به قبل از روز انتخابات ،ساعت قبل از برگزاری انتخابات ؛ حین برگزاری انتخابات و پایان انتخابات به صورت کلی آموزش دادند.تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1396 16:07» اخبار مرتبط:

 • تعیین 924 شعبه اخذ رأی شهری و روستایی برای برگزاری انتخابات در کهگیلویه و ب ...
 • اعضای کمیته بازرسی انتخابات شوراهای کهگیلویه و بویراحمدمنصوب شدند
 • پیش بینی یک هزار شعبه اخذ رای در کهگیلویه و بویراحمد برای انتخابات 96
 • انتخابات شوراها در دو شهر کهگیلویه و بویراحمد بصورت الکترونیکی برگزار می شو ...
 • اعضای هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی بخش و روستا در سوق انتخاب شدند+لی ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود