مشروح اخبار


» استاندار کهگیلویه و بویراحمد:نظام سلطه تحمل توانمندی‌های ملت ایران را ندارداستاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظام سلطه تحمل توانمندی‌های ملت ایران را ندارد و به همین دلیل باید دشواری‌ها را برای مردم هموار کنیم.


استاندار کهگیلویه و بویراحمد:نظام سلطه تحمل توانمندی‌های ملت ایران را ندارد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظام سلطه تحمل توانمندی‌های ملت ایران را ندارد و به همین دلیل باید دشواری‌ها را برای مردم هموار کنیم.

علی محمد احمدی روز پنجشنبه در گلزار شهدای دوگنبدان، با اشاره به آغاز سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی افزود: سیر تحول انقلاب اسلامی از خرداد 42 آغاز و در 22 بهمن 57 انقلاب به پیروزی رسید در این برهه زمانی فرازهای بزرگی در مسیر انقلاب وجود داشت.

وی تصریح کرد: امروز در دنیا قدرت‌های بزرگ تحمل این را ندارند که ملتی روی پای خود بایستد و در عرصه ملی و بین المللی حرف برای گفتن داشته باشد.
 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه دشمنان از همان روزهای ابتدایی انقلاب با ایجاد جنگ و آشوب، ترور و تهاجم فرهنگی درصدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بر آمدند، افزود: تلاش دشمنان هرگز به ثمر نرسیده و نخواهد رسید. 

وی با بیان اینکه توقف حرکت انقلاب آرزوی دشمنان است گفت: امروز آنها مدام موشک و تأسیسات هسته‌ای ایران را بهانه قرار می‌دهند.

احمدی ادامه داد: دشمنان نظام هم اکنون به دنبال متوقف کردن حرکت انقلاب اسلامی هستند.

وی تصریح کرد: دشمنان تمام تلاش خود را برای جلوگیری از رشد ملت ایران در زمینه‌های مختلف بکار گرفته‌اند.

احمدی گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات شایسته‌ای در زمینه‌های زیرساخت‌ها، جاده‌ها، کشاورزی، آب، خاک، آموزش‌های عالی، بهداشت، صنعت، سرانه مسکن در کشور انجام گرفت.

احمدی تصریح کرد: اشتغال و معیشت مردم مهمترین مشکل کنونی جامعه است که برای برطرف کردن این معضلات باید زیر ساخت‌های لازم را فراهم کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: دولت و مجلس در به وجه سال آینده در زمینه تکمیل پروژه‌ها، تقویت زیرساخت‌ها و و فراهم کردن اشتغال برای جوانان توجه ویژه‌ای دارند.

احمدی گفت: امید است در سال 97 دولت در مسیری قرار گیرد که بتوانیم در تکمیل زیرساخت‌ها، در رفع موانع واحدهای تولیدی، اشتغال جوانان، مسکن و در کنار آن رشد علمی کشور را به جایگاهی برسانیم که شایسته ملت ایران باشد.تاریخ انتشار : 12 بهمن 1396 22:28» اخبار مرتبط:

 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد:رشد بنیادین اقتصاد و اشتغال راهبرد دولت دوازده ...
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد :مدیران جزیره‌ای عمل نکنند
 • افتتاح نمایندگی ورزش و جوانان درشهرقلعه‌رئیسی
 • عدالت استخدامی در ادارات کهگیلویه و بویراحمد رعایت شود
 • مردم کهگیلویه و بویراحمد، حماسه سیاسی دیگری در 22 بهمن خلق می کنند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود