مشروح اخبار


» 18 تیرماه 99/وضعیت قرمز کرونا، بیخ گوش کهگیلویه و بویراحمدی هاسرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان به 27 نفر خبر داد و گفت: امروز متاسفانه سه مورد فوتی جدید گزارش شد که دو مورد 79 ساله و 51 ساله دچار بیماری زمينه ای و یک مورد 35 ساله بدون بیماری زمینه ای بود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان به 27 نفر خبر داد و گفت: امروز متاسفانه سه مورد فوتی جدید گزارش شد که دو مورد 79 ساله و 51 ساله دچار بیماری زمينه ای و یک مورد 35 ساله بدون بیماری زمینه ای بود.

به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدانپناه گفت: در هجدهمین روز از تیرماه، 58 بیمار کرونایی در بیمارستان های استان بستری هستند که اوج گیری کرونا در نهایت منجر به افزایش شمار قربانیان شده است.

وی با اشاره به اینکه 10 بیمار نیز در بخش آی سی یو بيمارستان‌هاي استان بستري مي باشند، اذعان داشت: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 1478 مورد گزارش شده است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ابراز داشت: امروز نیز از 228 جواب دریافتی از آزمایشگاه تشخیص موکلولی یاسوج 25 درصد موارد مثبت بودند که بيشترين موارد در شهرستانهاي گچساران، بويراحمد ، باشت و چرام گزارش شد.
همچنین در شهرستان های دنا، لنده و کهگیلویه هر کدام 6 بیمار مثبت كوويد ١٩ شناسایی شد.
وی عنوان کرد: تاکید و توصیه سازمان بهداشت جهانی و متولیان امر بهداشت و درمان در کشور همچنان با گذشت دستکم چهار ماه از شیوع ویروس کرونا استفاده از ماسک به عنوان پیشگیری از ابتلا و انتشار این بیماری است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطر نشان کرد: بسیاری از صاحب‌نظران بهداشتی بارها تاکید کردند که به هیچ وجه نیاز نیست که از ماسک‌های N۹۵، سه لایه و غیره استفاده شود و می‌توان از یک از یک‌ماسک‌معمولی و حتی پارچه ساده هم استفاده کرد. وي افزود لازم است علاوه بر استفاده از ماسك موارد ديگر مانند فاصله گذاري فيزيكي، رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي در ادارات ، صنوف و فروشگاهها، عدم حضور در هرنوع تجمعات، عدم سفر به استانهاي مجاور و عدم خروج از خانه بجز در موارد اضطراري نيز رعايت شود .تاریخ انتشار : 18 تیر 1399 17:40» اخبار مرتبط:

 • 17 تیرماه 99/ افزایش شمار مبتلایان به کویید 19 در کهگیلویه و بویراحمد
 • آخرین وضعیت کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد
 • اوج گیری کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد، جان یک بیمار دیگر را گرفت
 • آخرین وضعیت کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد
 • آخرین وضعیت کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود