مشروح اخبار


» پیام  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به مناسبت روز ملی اصناف رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان طی پیامی یکم تیرماه روز ملی اصناف را به کسبه،بازاریان،تولید کنندگان واصناف تبریک گفت.

 متن پیام بدین شرح است،
اصناف،کسبه و بازاریان را می بایست از طلایه داران و پیشگامان نهضت انقلاب اسلامی نامید که در چهار دهه گذشته همراهی و تعهد خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به بهترین شکل ممکن به اثبات رسانده اند.
آری این قشر شریف و زحمتکش در طول حیات انقلاب اسلامی، همواره در خط مقدم شکوفایی اقتصادی و خدمات رسانی به مردم قرار داشته است و در کنار پرداختن به مسائل حرفه ای و به حرکت واداشتن چرخ های نظام تولید و توزیع، در بزنگاه های حساس تاریخ این مرز و بوم صحنه های درخشانی از خود برجای گذاشته اند.
 امروز ضروری است بیش از پیش هوای این قشر زحمتکش و تاثیرگذار جامعه را داشته باشیم تا در کشاکش نبرد با ویروس منحوس کرونا همچنان شاهد نقش آفرینی آنان در کار و تلاش و تولید باشیم.
نامگذاری اول تیرماه به عنوان روز ملی اصناف، گویای اهمیت و جایگاه ویژه این قشر شریف و زحمتکش است.
اینجانب ضمن تبریک این روز به اصناف،کسبه و بازاریان استان کهگیلویه و بویراحمد، امیدوارم در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام *تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها* نامگذاری گردیده است، با تکیه بر توان و تخصص صاحبان صنوف و حمایتهای دولت و رفع موانع تولید، شاهد رونق تجارت و تقویت واحدهای تولیدی، خدماتی و توزیعی باشیم.
در پایان سلامتی، عزت و سربلندی اصناف،کسبه و بازاریان را در راستای خدمت به مردم عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت می نمایم.
سالار حسین پور
 رئیس سازمان صنعت ، معدن و
 تجارت کهگیلویه و بویراحمدتاریخ انتشار : 1 تیر 1400 10:14» اخبار مرتبط:

 • پیام تبریک رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه به مناسبت روز اص ...
 • پیام تبریک رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسب ...
 • رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان خبر داد:تعطیلی صنوف مشخص شده بازار یاسو ...
 • پیام تبریک رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج به سرپرست سازما ...
 • رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد عزادار شد.
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود