مشروح اخبار


» مشارکت ۶۸ درصدی مردم ممسنی در انتخابات؛ راهیابی ۳خانم به شورافرماندار ممسنی گفت:انتخاب ۳بانو در شورای های اسلامی پدیده شاخص انتخابات دور ششم بود .

به گزارش راک نیوز وبه نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ممسنی گفت :برای اولین بار در تاریخ انتخابات های شوراهای اسلامی شهرهای ممسنی از ۱۱بانوی داوطلب ۳نفر موفق به جلب اعتماد مردم شدند و به عضویت شوراهای شهر در آمدند .
وی که در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ممسنی صحبت می کرد افزود :پررنگ تر شدن حضور بانوان نجیب شهرستان در مسایل اجتماعی و سیاسی نشان دهنده توسعه ی بالای انسانی در شهرستان است .
نایب رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ممسنی اظهار داشت :شاخصه های موفقیتی بانوان در شهرستان در امور علمی و ورزشی و هنری کمتر از اقایان نبوده و این حضور در شوراها نوید بخش توجه بیشتر به حوزه فعالیتی بانوان و نیازهای آنها خواهد بود .
ایوبی تصریح نمود :سیاست های مدیریتی شهرستان در حوزه بانوان موفقیت آمیز بوده و ان شالله با فعالیت و هنرنمایی بیشتر بانوان این روند در سال های آتی افزایش خواهد یافت .
وی با تشکر از همراهی مردم در برگزاری انتخابات سالم و بدون حاشیه در شهرستان اظهار داشت :سیاست گذاری های انجام شده در برگزاری انتخابات بدون حاشیه و سالم نیز اثر بخشی بسیار مطلوبی داشته و به نوعی بررسی پازل انتخابات های ملی و منطقه ای دو سال اخیر نشان دهنده این سیاست افتخار آمیز است و در ادامه نیاز به سیاست گذاری در طایفه گرایی است که باید در برنامه های آتی قرار گیرد .
وی با ارایه آماری از مشارکت مردم در انتخابات و میزان رای آوری داوطلبان ریاست جمهوری ادامه داد :مشارکت مردم در ۲۸خرداد ۶۸درصد که با وجود عدم حضور عشایر در قشلاق که بیشترین جمعیت عشایری استان را داراست درصد بالایی نسبت به دور قبلی مجلس بوده است .
ایوبی گفت :ایت الله رییسی با کسب ۵۴/۶ارا مقام اول و اقایان محسن رضایی ۳۸/۷و همتی با ۵/۶و قاضی زاده هاشمی با ۱/۱درصد از ارای صحیح در رتبه های بعدی قرار گرفتند .
در این جلسه امام جمعه شهرستان طی سخنانی با تشریح ابعاد مختلف انتخابات ۲۸خرداد از تمامی عوامل به ویژه فرماندار شهرستان به عنوان رییس ستاد انتخابات شهرستان جهت برگزاری انتخابات سالم و بی حاشیه قدردانی نمود .
گفتنی است در این جلسه درخصوص برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع)در شهر نوراباد و دیگر موضوعات تصمیم گیری شدتاریخ انتشار : 1 تیر 1400 11:28» اخبار مرتبط:

 • اعضای هیأت اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان ممسنی انتخاب شدند+اسامی
 • انتخاب اعضای ستاد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در ممسنی +اسامی
 • فرماندار ممسني :درگیری های انتخاباتی فرصت‌های گرانبهایی را از مردم و مسئولی ...
 • اولین کاندیدای مجلس در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم ثبت نام کرد + جزئیات
 • با حضور فرماندار ممسنی صورت گرفت: کلنگ زنی نخستین پایگاه انتقال خون شهرستان ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود