مشروح اخبار


» مسابقات پرس سینه رده سنی جوانان به نام کهگیلویه و بویراحمدبه کام بهبهانی ها!مسابقات پرس سینه جوانان کهگیلویه و بویراحمد با شرکت ورزشکارانی از استان های فارس و خوزستان در باشت برگزار شد.مسابقات انتخابی پرس سینه جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با هدف انتخاب افراد برتر برای شرکت در مرحله کشوری انجام شده است.مسابقات پرس سینه جوانان کهگیلویه و بویراحمد با شرکت ورزشکارانی از استان های فارس و خوزستان در باشت برگزار شد.مسابقات انتخابی پرس سینه جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با هدف انتخاب افراد برتر برای شرکت در مرحله کشوری انجام شده است.
به گزارش خبرنگار ورزشی راک نیوز ؛ در این   مسابقات علی پروین از دهدشت،محمد امین ساعی از یاسوج و آرمبن هاشمیان از بهبهان دروزن 59 کیلوگرم مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

علی راوند از بهمئی،میثم توسلی از بهبهان ومحسن اکبری از یاسوج در وزن 74کیلوگرم رتبه های برتر را به دست آوردند.

سعید اسود از بهبهان،اشکان قاعدی از یاسوج ،گلباد مهدی پور از یاسوج در وزن 83 کیلوگرم عنوان های برتر را کسب کردند.

وحید کشاورز از یاسوج،فرزاد محدی از گچساران وعلی براتی از یاسوج در وزن 93 کیلوگرم مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در وزن به اضافه 120کیلوگرم ، امین رفیعی از بهبهان،اکبر محمدی از گچساران و و محسن توسلی از بهبهان مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

مسابقات ورزشی پرس سینه استان کهگیلویه و بویراحمد در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان روز یکشنبه و دوشنبه نهم و دهم آذر امسال در وزن های مختلف باشت برگزار شد.

مسابقات انتخابی پرس سینه جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با هدف انتخاب افراد برتر برای شرکت در مرحله کشوری انجام شده است.

مرحله کشوری مسابقات پرس سینه کشور با حضور ورزشکاران استان های سراسر ایران بهمن امسال در تهران برگزار خواهد شد.تاریخ انتشار : 12 آذر 1392 02:02» اخبار مرتبط:

 • قهرمانی کشتی گیر کهگیلویه وبویراحمدی در مسابقات کشتی فرنگی ایران
 • ورزشکار استان کهگیلویه وبویراحمد به مقام سوم مسابقات هنرهای فردی پهلوانی و ...
 • شهر یاسوج میزبان مسابقات کونگفو بانوان استان کهگیلویه وبویراحمد است
 • شهر یاسوج میزبان مسابقات تکواندو قهرمانی بانوان استان خواهد بود
 • بانوی کهگیلویه و بویراحمدی به اردوی تیم ملی ورزش های سه گانه دعوت شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام