مشروح اخبار


» پیام تبریک و تشکر نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از حضور پرشور مردم در انتخاباتبدیهی است مجلس شورای اسلامی برای پیشرفت و اعتلای کشور آماده همکاری دوجانبه با رئیس جمهور جدید می باشد.


به گزارش راک نیوز،حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد در پیامی ضمن تبریک به آقای دکتر مسعود پزشکیان، منتخب ریاست جمهوری چهاردهم، از حضور آحاد شریف ملت ایران و مردم حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ برای شرکت در دومین دوره انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.


 متن پیام نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:بسمه تعالی 

ملت حماسه ساز ایران اسلامی یکبار دیگر با حضور پرشکوه خود صحنه های بی نظیر و زیبائی خلق نمودند تا ثابت شود جمهوری اسلامی نماد بارز مردمسالاری دینی در دنیاست .


اینجانب بعنوان خدمتگزاری کوچک وظیفه میدانم از حضور پرشور مردم شریف ایران بالاخص همشهریان عزیز شهرستانهای کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده و همچنین مجریان ، ناظران و دستگاههای نظارتی ، نظامی ، امنیتی واهالی رسانه که زمینه حضور خیره کننده مردمان ایران زمین در این رویداد سیاسی و اجتماعی را فراهم نمودند قدردانی نمایم و ضمن تبریک به همکار گرامی ام جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان که موفق به کسب رای اعتماد از ملت همیشه قهرمان ایران شده اند برای ایشان آرزوی توفیق مضاعف دارم .


بدیهی است مجلس شورای اسلامی برای پیشرفت و اعتلای کشور آماده همکاری دوجانبه با رئیس جمهور جدید می باشد . امیدوارم رئیس جمهور محترم منتخب با در نظر گرفتن توصیه های حکیمانه رهبر معظم انقلاب ، دو اصل مهم تخصص و تعهد را برای انتخاب همکاران خود در دولت چهاردهم مدنظر قرار دهد .


مجلس دوازدهم و دولت چهاردهم میتوانند با استفاده از ظرفیتهای قانونی و نگاه کارشناسانه و با خدمت صادقانه قدردان ملت بزرگ ایران باشند . 


سید محمد موحد 

نماینده مردم شریف کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لندهتاریخ انتشار : 17 تیر 1403, 19:14» اخبار مرتبط:

 • حمایت نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از دکتر سعید جلیلی
 • پیام تبریک حجت الاسلام موحد به منتخب مردم گچساران و باشت
 • پیام تبریک سید محمد موحد به مناسبت میلاد امام زمان (عج) و هفته سربازان گمنام
 • پیام تبریک شهردار سردشت زیدون به منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی
 • پیام تبریک منتخب مردم کهگیلویه بزرگ به مناسبت روز ارتش
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  کد را وارد کنید: *
  عکس خوانده نمی‌شود


  نظرشما در مورد سیستم؟