مشروح اخبار


» دعوت مدیرعامل آبفا کهگیلویه و بویراحمد جهت حضور در راهپیمایی روز جهانی قدسمدیرعامل آبفا کهگیلویه و بویراحمد جهت حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

در این پیام آمده است:
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با تدبیر حضرت امام راحل (ع) به نام روز جهانی قدس نامگذاری شده است. روزی که ضمن زنده نگه داشتن آرمان های انقلاب اسلامی ایران مبنی بر اتحاد کشورهای مسلمان جهان، فریاد آزادی خواهی ملت های مسلمان و مقابله با زورگویی های کشورهای استعمارگر نیز هست.
پیام روز جهانی قدس را باید در اتحاد کشورهای مسلمان در بیزاری از تجاوز گری ها و اشغال کشورها و دست درازی های غیرقانونی به حقوق سایر ملت ها بویژه فلسطین که مسجد الاقصی آن برای همه مسلمانان جهان همچنان محترم و ارزشمند است دانست.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران گرامی در صنعت آب و برق استان، از همکاران تلاشگر و مردم نجیب و ولایتمدار استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت می نمائیم همراه و همگام با مردم عزیز ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی و مراسمات پیش بینی شده روز جهانی قدس، ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین و اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی، یکبار دیگر با آرمان های حضرت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری”مدظله العالی” تجدید میثاق نماییم.
      اسفندیار برخه
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمدتاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1401, 09:16» اخبار مرتبط:

 • مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد:روز قدس یادگار ارزشمند امام راحل افق روشنی را پیش روی آزادگان جهان قرار داده است/ دعوت از فرهنگیان و دانش آموزان در روز جهانی قدس
 • پیام سرپرست دانشگاه یاسوج جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس
 • دعوت سید محمد موحد از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
 • حضورمردم کهگیلویه و بویراحمد در راهپمیایی روز جهانی قدس دشمن شکن است
 • پیام دعوت سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برای حضور گسترده جامعه ورزش و جوانان استان در راهپیمایی روز جهانی قدس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  کد را وارد کنید: *
  عکس خوانده نمی‌شود


  نظرشما در مورد سیستم؟