مشروح اخبار


» بهره‌برداری از مجتمع کمیته امداد گچساران در هفته دولتمجتمع شبانه‌روزی کمیته امداد گچساران در کوچه دوم شمالی کوی کارکنان دولت و در زمینی به مساحت 3 هزار و 400 متر مربع و با زیربنای 913 متر مربع ساخته شده که دارای 863 متر مربع فضای خوابگاهی است.

 راک نیوز :مدیر کمیته امداد گچساران با اشاره به ساخت مجتمع شبانه‌روزی توسط این نهاد بیان داشت: این مجتمع برای اسکان و رفاه حال دانش‌آموزان و دانشجویان بی‌بضاعت روستایی ساخته شده است.

فروزنده افزود: مجتمع شبانه‌روزی کمیته امداد گچساران در کوچه دوم شمالی کوی کارکنان دولت و در زمینی به مساحت 3 هزار و 400 متر مربع و با زیربنای 913 متر مربع ساخته شده که دارای 863 متر مربع فضای خوابگاهی است.

وی گفت: این مجتمع دارای 12 اتاق، دو خوابگاه بزرگ، آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی و حمام بوده و 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

فروزنده ابراز داشت: برای ساخت مجتمع شبانه‌روزی کمیته امداد گچساران افزون بر 4 میلیارد و 300 میلیون ریال هزینه شده است.

وی یادآور شد: یک میلیارد و 630 میلیون ریال از این اعتبار از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور و 2 میلیارد و 670 میلیون ریال نیز از محل درآمدهای کمیته امداد تأمین شده است.

فروزنده ظرفیت پذیرش دانش‌آموز و دانشجو در مجتمع خوابگاهی کمیته امداد را 60 نفر عنوان کرد و ساخت این مجتمع را گامی مهم و مؤثر به منظور رفاه حال دانش‌آموزان و دانشجویان روستایی زیر پوشش کمیته امداد برای ادامه تحصیل دانست.تاریخ انتشار : 27 خرداد 1391, 13:08» اخبار مرتبط:

 • کمک هشتاد میلیونی کارمندان آموزش و پرورش به ایتام گچساران
 • تاجگردون دست به کلنگ در گچساران/کلنگ زنی مجتمع ورزشی کارگران
 • رشد 62 درصدی حمایت حامیان به ایتام کهگیلویه و بویراحمدی
 • بویراحمدی ها شش میلیارد صدقه دادند
 • زمان واریز یارانه عیدانه تغییر کرد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  کد را وارد کنید: *
  عکس خوانده نمی‌شود


  نظرشما در مورد سیستم؟