مشروح اخبار


» تاسوعا و عاشورا بارانی استبرای روزهای چهارشنبه این هفته تا یکشنبه هفته آینده بیشتر مناطق ایران بارانی است و در برخی مناطق نیز بارش برف پیش‌بینی می‌شود.بررسی نقشه‌های پیش‌یابی نشان می‌دهد که در روزهای....


برای روزهای چهارشنبه این هفته تا یکشنبه هفته آینده بیشتر مناطق ایران بارانی است و در برخی مناطق نیز بارش برف پیش‌بینی می‌شود.به گزارش راک نیوز بررسی نقشه‌های پیش‌یابی نشان می‌دهد که در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه بارش مداوم باران در مناطق سردسیر و مرتفع و بارش برف در استان‌های مازندران، گیلان، گلستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی به تناوب ادامه خواهد داشت.
یک سامانه بارشی از روز جمعه از غرب کشور وارد کشور می‌شود و در روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه در بیشتر مناطق نیمه غربی کشور فعال است.فعالیت این سامانه به صورت گردش باران در مناطق سردسیر، بارش برف در مناطق جنوبی با رگبار و رعد و برق همراه است.
همچنین هوا در روز جمعه 3 آذر ماه بارش مداوم با وزش باد در استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد ، اصفهان، زنجان، همدان، لرستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان و مازندران پیش بینی می شود.
شنبه تاسوعای حسینی بارش مداوم با وزش باد در استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد ، بوشهر، فارس، اصفهان، زنجان، همدان، لرستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان، مازندران، قزوین، البرز، قم، مرکزی، شمال سمنان، یزد، کرمان، خراسان شمالی و تهران پیش‌بینی می‌شود.
آب و هوا در روز یکشنبه عاشورای حسینی هم بارش متناوب در استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، زنجان، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، خوزستان، بوشهر، جنوب فارس و شرق هرمزگان پیش‌بینی می‌شود.تاریخ انتشار : 1 آذر 1391, 14:05» اخبار مرتبط:

 • تعطیلات نوروز با طعم باران از عصر شنبه تا...
 • کاهش 15 درجه‌ای هوا در روزهای آینده
 • کاهش دما رگبار پراکنده و رعدو برق در 20 استان کشور
 • آب وهوای استان هادر روز عاشورا
 • باران بهاری ارمغان سامانه بارشی جدید
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  کد را وارد کنید: *
  عکس خوانده نمی‌شود


  نظرشما در مورد سیستم؟