مشروح اخبار


» رئیس اداره متوسطه اول آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: آغاز ثبت نام مدارس نمونه دولتی متوسط اول در استانرئیس اداره متوسطه اول اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت نام مدارس نمونه دولتی در سطح استان خبر داد


رئیس اداره متوسطه اول اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت نام مدارس نمونه دولتی در سطح استان خبر داد.


 به گزارش راک نیوز،آفتاب غلامی با بیان اینکه ثبت‌نام مدارس نمونه دولتی از روز چهارشنبه ۲۰ تیر در سامانه my.medu فعال شده است، افزود: دانش‌آموزان جهت ثبت‌نام و بارگذاری مدارک خود ابتدا باید از گزینه اولیا وارد سامانه شوند و سپس گزینه پیش ثبت‌نام را انتخاب و بارگذاری مدارک خود را انجام دهند.


وی با بیان اینکه سامانه تا روز ۸ مرداد ماه فعال خواهد بود و پس از آن تمدید نخواهد شد، افزود: ضروری است اولیای دانش‌آموزان در این بازه زمانی به این سامانه مراجعه و اقدامات لازم را انجام دهند. 


 غلامی، افزود: انتظار می‌رود با توجه به ظرفیت محدود این مدارس، اولیای گرامی در صورت عدم شرایط لازم در فرزند خود نسبت به ثبت‌نامش در سایر مدارس اقدام کنند.


وی با بیان اینکه مدیران مدارس با نظارت و همکاری معاونت آموزش متوسطه شهرستان پس از بررسی مدارک دانش‌آموزان، 2برابر ظرفیت را جهت انجام مصاحبه (۶۰ امتیازی) دعوت خواهند کرد، اظهار کرد: پس از انجام این مصاحبه‌ها، به تعداد ظرفیت مورد نیاز در سال تحصیلی جدید پذیرفته خواهند شد.


غلامی با اشاره به اینکه تعداد مدارس شبانه‌روزی نمونه دولتی دوره اول متوسطه در سطح استان 5 مدرسه می‌باشد، تصریح کرد: شهرستان‌های بویراحمد و گچساران شامل مدارس دخترانه وپسرانه هستند ولی دهدشت فقط شامل مدرسه پسرانه است.


وی با بیان اینکه ظرفیت پذیرش در مدارس پسرانه 270 نفر و دخترانه 200 نفر و با اولویت 60 درصدی دانش‌آموزان روستایی و عشایری و 40درصدی شهری خواهد بود، خاطر نشان کرد: جهت پذیرش دانش آموزان روستایی، اولویت با دانش‌آموزان خوابگاهی می‌باشد و در صورت عدم تکمیل این 60 درصد، دانش‌آموزانی که در روستاهای نزدیک به شهر سکونت دارند در اولویت‌های بعدی قرار خواهند گرفت.تاریخ انتشار : 21 تیر 1403, 12:35» اخبار مرتبط:

 • معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: فرصت مجدد ویرایش و ثبت نام مدارس شبانه روزی نمونه دولتی دوره اول متوسطه
 • آغاز ثبت نام دانش آموزان پایه ی «دهم» در مدارس شاهد کهگیلویه و بویراحمد
 • رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خبر داد : ثبت نام دانش آموزان پایه دهم در مدارس شاهد تا ۲۵, مردادماه ادامه دارد
 • معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کهگیلویه و بویر احمد خبرداد: مجوز تاسیس 5مدرسه‌ نمونه دولتی و شبانه‌روزی در کهگیلویه و بویراحمد با هدف توسعه عدالت آموزشی
 • ضرورت شناسایی اولیای بی‌سواد دانش‌آموزان در کهگیلویه وبویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  کد را وارد کنید: *
  عکس خوانده نمی‌شود


  نظرشما در مورد سیستم؟